Як придумати жарти для КВН.

Жартувати - дійсно, непросто. Що говорити, вміння розсмішити - це ціле мистецтво зі своїми правилами. Хоча ніщо так не розвеселить, як жарт, придумана експромтом.

Але навіть у такого жарту є своя структура. Вона складається з Сетап (початок, несмішний вступна частина) і панчлайна (кінець, коли вступ несподівано переривається, смішним чином завершуючи змальовану спочатку ситуацію). Перед панчлайном зазвичай ставиться пауза, щоб слухач встиг вникнути в те, що ви сказали до цього. В сетап іноді можна вставити невелике який роз'яснює доповнення, яке підсилює враження від того, що ви збираєтеся сказати спочатку. Однак ніколи не вставляйте пояснень наприкінці жарти, від цього вона тільки стає несмешной.Чтоби жарт була зрозуміла всім, що не вибирайте для неї теми, деталі, які відомі тільки вузькому колу людей.І навіть якщо жарт вийшов зовсім смішний, не зневіряйтеся. Придумайте, як би її посмешнее подати - зробіть комічне вираз обличчя або який-небудь інший гег. І тоді вже реготати буде не слухач, а глядач.

КВН за свою п'ятидесятирічну історію бачив багато цікавих і незвичайних команд. І запам'яталися лише ті, які використовували нестандартний підхід, підносили себе яскраво, барвисто. Тому, щоб перемогти в КВН необхідно мати свій неповторний стиль гри, придумувати оригінальний та актуальні жарти, а також легко і невимушено імпровізувати. Грати в КВН мало, потрібно КВН жити.
Вам знадобиться
  • Приміщення для репетицій, комп'ютер з доступом в інтернет, ручка і папір
Інструкція
1
Зберіть дружну, творчу, що володіє хорошим почуттям гумору команду. Перемогти одному, напевно, можна, але важко, і історія подібних випадків поки не знала. КВН - це командна гра, і кожен її гравець виконує певну роль. Перемога в КВН - заслуга кожного ланки команди.
2
Вивчіть історію гри КВН , сильні і слабкі сторони які відігравали і граючих команд, щоб почерпнути для себе позитивні моменти і не повторювати чужих помилок. На всіх етапах участі, будь то шкільна чи вища ліга, завжди прагніть до головної мети - переможець КВН .
3
Виберіть стиль свого виступу, якого будете дотримуватися протягом не тільки однієї гри, але й надалі. Оригінальний стиль допоможе журі і глядачам краще запам'ятати вас. Відмітна риса повинна бути як в поведінці, так і в зовнішньому вигляді. Завжди приємно дивитися на КВН щиків, одягнених в одному стилі або хоча б мають один спільний елемент.
4
Продумайте сценарій свого виступу (вітання, домашнє завдання, СТЕМ, музичний конкурс). Жарти повинні бути актуальні і ставитися до справжньої дійсності. Ніколи не принесуть успіху вульгарні або аморальні жарти. Вони повинні бути добрими, інтелектуальними і не ущемляти інтересів як цілого народу, так і окремих людей.
5
Щоб перемогти в КВН , зробіть свій виступ активним, поєднуйте різні жанри: мініатюри, пісні, танці, пародії і т. Д. Активно використовуйте костюми, сценічний інвентар, але при цьому не забувайте , що на першому місці має бути, звичайно, акторська майстерність. Участь в КВН передбачає постійні репетиції. Все номери повинні бути ідеальними, а для це перетерпіти десятки, а можливо і сотні тренувань.
6
Імпровізуйте. Яким би гарним не було підготовлене завдання, а імпровізації на грі не уникнути. Щоб продемонструвати свою винахідливість, потрібно постійно розширювати свій кругозір: читати, дивитися фільми, цікавитися новинами і т. Д.
Корисна порада
Ніколи не займайтеся плагіатом і не переписуйте вже відомі жарти своїм словами. Інтернет є у всіх, тому навіть одна узята там жарт обов'язково зіпсує вашу репутацію. Будьте оригінальні і неповторні.