Як розписати пасхальні яйця.

Головне місце на великодньому столі відводиться фарбованому яйцю. Його дарують рідним і знайомим, роздають жебракам і залишають в храмах, з нього починають святкову трапезу. Саме яйце пов'язується з традицією христосования, вирази подиву і захвату Воскресінням Христа.
Інструкція
1
Звичай фарбувати яйця виник ще в язичництві, коли їх фарбували в затятий (червоний) колір на честь Ярила-Сонця, і органічно трансформувався в «четвергового фарбування». Наші предки фарбували яйця в цибулинні, березових листах, чорнилі і клаптиках. Зараз можливості фарбування істотно розширилися за рахунок сучасних барвників.
2
Перед фарбуванням яйця необхідно підготувати, щоб вони не тріснули і зберегли свій вигляд: вийняти з холодильника і дати їм прогрітися до кімнатної температури. Після того, як яйця зігріються, їх потрібно покласти в солону воду на годину, а потім у цій же воді відварити. Після фарбування яйця потрібно висушити і відполірувати сухою ганчірочкою. На Русі було прийнято змащувати яйця соняшниковою олією, це надавало їм чудовий блиск.
3
Способи забарвлення: В цибулевого шелухеПріготовіть відвар з цибулиння і дати йому настоятися, додати його в солону воду, в якій були замочені яйця , довести до кипіння, варити в середньому десять хвилин. Залежно від тривалості забарвлення, яйця візьмуть колір від блідо-оранжевого до майже чорного.
4
В березових лістьяхПріготовіть відвар з листя молодої берези, додати його в солону воду і довести до кипіння. Зазвичай до яйця прив'язували березовий листок, ниткою хрест-навхрест, створюючи візерунок. Березовий відвар надає яйця м гарний жовтий колір.
5
В чернілахЯйца перев'язати ниткою і обернути в ганчір'я. За допомогою дерев'яної палички поверх дрантя нанести чорнило, а потім опустити яйця в холодну солону воду і довести до кипіння, варити десять хвилин.
6
В лоскуткахКак правило, використовувалися обрізки линяючої шовкової тканини. Яйця загорталися в узорну папір і разом з обрізками кольорової тканини відварювати приблизно п'ятнадцять хвилин.
7
В овочевому сокеУже відварені яйця натерти морквяним, буряковим, капустяним або кропив'яним соком. Відполірувати ганчірочкою і протерти рослинним маслом. Червона капуста дасть насичений синій колір, буряк або чорниця - червоний, шпинат і кропива - зелений, морква і куркума - жовтий.
8
Фарбовані яйця називають «крашанки», а ось розписані - «писанки» .Распісивают яйця тонкими пензликами і акриловими фарбами, вони не течуть і не бояться вологи. До того ж такі писанки не потрібно покривати лаком. Справжні яйця розписую рідко, як правило, майстри використовують дерев'яні або пластикові форми-основи, але вдома з дітьми, звичайно ж, можна попрактикуватися на яйці.
9
В старовину розписували тільки сирі яйця , і кожен намальований елемент покривали воском. Яйце ставало «ажурним» і зовсім не хрупкім.Еслі ви прихильник традицій, то для розпису використовуйте будь-яку густу фарбу на водній або масляній основі, а покривати малюнок можна не тільки воском, а й теплим парафіном.
Корисна порада
Писанки дуже символічні, рисунок зображений на них завжди несе певне побажання. Так, сосна - символ здоров'я, сіточка - доля, точки або намальованих хміль - родючість, голуб - дух і т.д.