Як зварити смачну каву в турці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кава - це не тільки напій, що бадьорить, але і заряд гарного настрою. Звичайно, смачну каву можна зварити і в кавоварці, але хіба його порівняєш з тим, що приготований за всіма правилами в хорошій турці. Зварити смачну каву в турці можна тільки з хорошого свежемолотого кави і джерельної води. Але якщо такої немає, замініть її тією, що продається в магазині. Даний рецепт розрахований на три порції.
Вам знадобиться
    • Кава дрібного помелу - 4 чайні ложки з гіркою
    • Вода фільтрована або з пляшки - 250 г
    • Цукровий пісок - 1 чайна ложка
    • Горький шоколад - 1 часточка
Інструкція
1
Насипте кави в турку і поставте її на плиту, нагрівайте, постійно помішуючи. Як тільки з'явиться характерний запах ефірних масел, які містяться в каві, зніміть турку з вогню, долийте в неї трохи води - 50-70 грам, і цукровий пісок. Все добре розмішайте і знову поставте на вогонь. Не відходьте від плити - постійно наглядайте за кавою, він дуже любить увагу.
2
Як тільки суміш почне міхур і з'явиться густа піна, тонкою цівкою влийте решту воду і киньте часточку шоколаду. В шийці турки ви вже побачите щільну піну, яка як пробка закупорить кави і не запобіжить сильне випаровування ефірних масел, зберігаючи його аромат. Вогонь прикрутите - тепер весь процес варіння полягає в тому, щоб кава «нудилося».
3
Кава заважати не треба. Слідкуйте за тим, як поступово збільшується і піднімається шапка піни, як тільки вона досягне краю турки, знімайте її з плити. Спеціальної ложечкою розкладіть піну по чашках і налийте в них залишився в турці кави.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hOfPBuM5oPE
Корисна порада
Не робіть великих запасів кави, особливо меленого. Досить купувати його регулярно невеликими порціями по 100 грам і молоти якомога дрібніше. Мелена кава зберігайте в щільно закривається скляному або керамічному банке.Кераміческіе турки вбирають в себе кавові аромати, тому знавці радять використовувати кілька турків для різних сортів кави.