Як зробити в фотошопі дощ.

Фільтри є невід'ємною частиною Adobe Photoshop. За допомогою фільтрів можна виробляти складну обробку зображень буквально в декілька кліків мишею. Завдяки фільтрам не доводиться замислюватися над тим, як зробити в фотошопі дощ, підвищити різкість зображення або застосувати світлові ефекти.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте файл з малюнком або фотографією. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + O, або виберіть пункти меню "File", "Open". У діалозі відкрийте каталог, в якому розміщується файл, виділіть його і натисніть кнопку "Відкрити".
2
Створіть новий шар. Для цього натисніть клавіші Shift + Ctrl + N, або виберіть у меню "Layer", "New", "Layer ...". У діалозі "New Layer" у списку "Color" виберіть значення "None", а в списку "Mode" значення "Normal". Натисніть кнопку "OK".
3
Залийте шар чорним кольором. Для цього встановіть колір переднього плану в чорний. Потім виберіть інструмент "Paint Bucket Tool" на панелі інструментів і клацніть мишею в будь-яку область зображення. Встановити колір переднього плану можна після клацання по відповідному прямокутнику, розташованому на панелі інструментів.
4
Накладіть шум на зображення. Виберіть в меню пункти "Filter", "Noise", "Add Noise ...". У діалозі "Add Noise" встановіть прапорець "Monochromatic", в групі "Distribution" відзначте радіо-кнопку "Gaussian", а в полі "Amount" введіть значення 400. Натисніть кнопку "OK".
5
Застосуйте до зображення ефект розмивання рухом. Клікніть по пунктах меню "Filter", "Blur", "Motion Blur ...". В діалозі "Motion Blur" в поле "Distance" введіть значення 30. В поле "Angle" введіть значення кута, під яким повинен йти дощ. Для більш зручного введення даного значення можна скористатися елементом управління у вигляді кола, розташованим поруч з полем. Для здійснення візуального контролю ефекту, встановіть прапорець "Preview".
6
Змініть режим поточного шару на "Screen". Переключіться на вкладку "Layers" в правій панелі. У випадаючому списку виберіть пункт "Screen".
7
Налаштуйте рівні зображення. Відкрийте діалог "Levels". Це можна зробити шляхом натискання клавіш Ctrl + L, або вибору пунктів меню "Image", "Adjustments", "Levels ...". У випадаючому списку "Channel" діалогу виберіть "RGB". Встановіть прапорець "Preview". В полях, розташованих нижче діаграми "Input Levels" введіть бажані значення. Значення в зазначених полях зручно змінювати переміщенням повзунків під діаграмою. Переміщайте повзунки вправо і слідкуйте за зображенням у вікні редагування. Встановіть таке положення повзунків, при якому ефект дощу виглядатиме досить реалістично. Натисніть кнопку "OK".
8
Збережіть відредаговане зображення. Виберіть в меню пункт "File", а потім пункт "Save As ...". Або натисніть Shift + Ctrl + S. В діалозі вкажіть нове ім'я, формат і шлях збереження файлу. Натисніть кнопку "Зберегти".
Зверніть увагу
Збережіть копію зображення у форматі PSD відразу після його відкриття, щоб випадково не перезаписати вихідний файл.
Корисна порада
Установка рівня прозорості шару з зображенням дощу може підвищити реалістичність результуючого зображення. Встановити рівень прозорості шару можна у вкладці "Layers", ввівши значення в поле "Opacity".