Як налаштувати користувача.

Інтернет-спільноти являють собою одну з найактивніших складових сучасного життя людини. Спілкування користувачів у всесвітній мережі проходить на сайтах, в соціальних мережах, чатах, форумах, блогах. І в кожному з них людина постає окремою особистістю, зі своїми інтересами і роллю. Максимально повне налаштування користувача профілю має велике значення в даному випадку. Прийняття новачка в будь-якій групі за інтересами пройде набагато легше, якщо не ховатися за безликим ніком. Тим більше що заповнити профіль можна всього за кілька хвилин.
Інструкція
1
На сайті, де ви авторизовані, відкрийте свій профіль. Для цього у верхній частині сторінки потрібно знайти рядок меню «Профіль». Її місце розташування може відрізнятися для різних сайтів.
2
У верхній частині вікна профілю представлена інформація, внесена при реєстрації користувача . При бажанні, задайте нову адресу вашої електронної пошти або змініть пароль.
3
Далі заповнюється докладна особиста інформація про користувача. У відповідні поля внесіть номер вашого ICQ, адреса в AIM-сервері, обліковий запис на різних серверах мережевого спілкування. Вкажіть ваш сайт, при його наявності. Проставте місто вашого проживання, професію і інтереси - це дозволить вам швидко знайти однодумців.
4
При бажанні, встановіть дату вашого народження або вік. Підпис у відповідному полі повинна бути обов'язково. Напишіть будь-яку фразу або слово. Саме підпис перша заявить про вас вашим інтернет-співрозмовникам.
5
Крім заповнення особистої інформації тут є можливість налаштування свого профілю. Встановіть прапорцями режими надання інформації про вас іншим користувача м, як особистих даних, так і вашого знаходження на сайті. Також ви можете вибрати потрібний вам мову і зовнішній вигляд сайту. І встановити параметри прийому особистих повідомлень.
6
Завантажте в поле аватара зображення, якому судилося представляти ваш образ. Зовсім не обов'язково це має бути ваша фотографія. Але по ній, як і по підпису, в першу чергу створять про вас уявлення решта користувачів. Фраза «зустрічаємо по одягу» тут також актуальна. Для завантаження файлу із зображенням натисніть кнопку «Виберіть файл» або впишіть в поле URL-адресу картинки.
7
Збережіть проведене зміна профілю. Для цього натисніть кнопку «Відправити» внизу сторінки. Все, настройка користувача закінчена.