Як знаходити друзів.

Це питання віє розпачем. За своїми прагненнями знаходити друзів ми часом втрачаємо головне. Друзі подібні метеликам. Ми можемо цілими днями ганятися за ними, а вони самі готові всістися нам на долоньку, як тільки її розкриємо. Стало бути, мудрішими подумати про те, як зробити привабливішим себе, щоб іншим хотілося б потоваришувати з нами.
Вам знадобиться
  • Навички спілкування, уважність та інші привабливі якості
Інструкція
1
Будьте відверті і щирі. Щоб знайти друзів , важливо не приховувати, які ми насправді. Відкритість хороше родовище дружби. Для міцної дружби відвертість і щирість у бесіді важливіша гарної зовнішності або навіть обдарованості. Той, хто хоче знайти друзів , ніколи не зачиняє двері свого серця. Пам'ятаєте прислів'я «той, з ким ти привітався сьогодні, завтра може стати твоїм другом»? Зрозуміло, це не означає виливати душу першому зустрічному. Метелики теж бувають отруйними. Будьте обережні особливо з тими, хто нав'язується вам в друзі. Нехай ваша відкритість врівноважується проникливістю.
2
Ведіть себе природно. Не варто занадто переживати через те що інші можуть про вас подумати. Справжні друзі - це розуміючі люди. Ваша помилка це привід показати, що ви володієте почуттям гумору і не сприймаєте себе занадто серйозно. Якщо ви скажіть щось не те, будьте готові посміятися разом з друзьямі.По словами консультанта з питань сім'ї А. Мегуна те, що приваблює в людині, так це його щирість і неповторність. Не старайтесь вразити чимось інших, це може бути сприйнято як хвастовство.Ваші потенційні друзі хочуть відчувати себе вільно у вашій присутності. Тому приймайте інших такими, які вони є, з їх особистими слабкостями і недоліками. Не варто підлаштовувати друзів під себе. Будьте невибагливим одним.
3
Будьте самовіддані. Безкорисливість - дуже приваблива риса характеру. Тому налаштуйтеся ставити інтереси друзів вище своїх власних зручностей або предпочтеній.Одін з простих способів робити це, проявляти чуйність. Жертвуйте часом заради друзів , вони цього заслуговують. Коли випаде можливість поговорити по душам, проявіть увагу і не поспішайте з порадами. Намагайтеся слухати так, щоб говорили, а говорите так, щоб слухали.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HHfo5T53JAE
Зверніть увагу
Деякі, на жаль, усвідомлено цураються людей. Але хіба можна відчуженістю залучити друзів? Це лише посилить самотність.