Як назвати гру.

Кожному винахіднику нової гри хочеться, щоб його новинка доставляла радість гравцям, подобалася їм, користувалася шаленим попитом і приносила солідні бариші. Ключове місце в цьому творчому процесі займає назва гри. Придумавши успішне назву можна забезпечити реальний ривок цієї новинки на ринку ігор.
Вам знадобиться
  • Нова гра, чистий аркуш паперу, ручка.
Інструкція
1
Проведіть маркетингові дослідження та аналіз отриманих даних на предмет позиціонування нової гри: для кого ця гра призначена, хто головні герої, за яким принципом інші автори називають свої розробки - за іменами героїв, за жанром і епосі і т.п.
2
Проведіть генерацію ідей. Запишіть всі назви, які прийдуть вам в голову. Нехай вони навіть здадуться божевільними, нічого не викидайте.
3
Проаналізуйте всі створені ідеї на відповідність різним критеріям і вимогам, призначеним для цієї новинки. Відокремте підходящі назви для цієї гри.
4
Визначте з решти назв, які слова підходять для назви, а які - не дуже. Запропонуйте оцінити назви друзям і знайомим.
5
Проведіть тестування на фокус-групах, щоб з'ясувати яке назва більше підходить для вашого винаходу.
6
Виберіть з решти варіантів саме на ваш погляд відповідне ім'я для гри і затвердити його.
Зверніть увагу
Навіть придумавши, як вам здається відповідна назва, гра може не сподобатися великій кількості людей. Не потрібно сильно переживати з цього приводу, краще взятися за справу і придумати наступну більш вдалу гру.
Корисна порада
Щоб цей процес не затягувався, потрібно відразу звернутися до великої кількості друзів і знайомих. Оскільки всі разом, набагато швидше і точніше ви виберете відповідну назву для нової гри.