Як поставити пароль на rar архів.

Якщо ви хочете захистити від чужих очей щось, для вас досить важливе, то найпростіший спосіб це зробити - упакувати це щось в архів і запечатати його паролем. Нижче - інструкція як це зробити в одному з найбільш популярних архів аторов WinRar.
Інструкція
1
Поставити пароль можна безпосередньо в процесі архів ации файлів. Для цього, виділивши всі файли, які треба упакувати, натискаємо праву кнопку миші і вибираємо пункт «Додати в архів ». Зверніть увагу - саме «Додати в архів » без імені майбутнього архів а, а не сусідній пункт із зазначенням назви! Цей пункт потрібен, щоб архів атор перед початком упаковки файлів показав нам вікно додаткових налаштувань. В цьому вікні перейдемо на вкладку «Додатково» і натиснемо кнопку «Встановити пароль» - з'явиться додаткове віконце, в якому потрібно ввести пароль. Тут є дві додаткові опції - «Відображати пароль при введенні» дозволяє бачити літери/цифри, які ви будете вводити. Якщо галочки на цій опції не ставити, то все що вводиться вами буде приховано, а вводити його потрібно двічі - для перевірки, що ви не помилилися, друкуючи «наосліп». А друга опція («Шифрувати імена файлів») визначає чи можна без пароля побачити хоча б імена файлів в архів е. Ввівши пароль, натискаємо «OK» і ще раз «OK» для початку архів ации.
2
По закінченні процесу архів ации переконаємося, що все вийшло - спробуємо відкрити архів . Якщо ми не ставили галочки на опцію «Шифрувати імена файлів», то подвійне клацання по файлу покаже нам вміст архів а. Зірочки поруч з іменами файлів свідчать, що відкриття їх потребують введення пароля. Переконаємося - подвійне клацання на будь-якому документі в архів е викличе діалог введення пароля:
3
Слід уважніше поставитися до вибору пароля. Якщо ми дійсно хочемо захистити свої секрети, то не варто підігравати тим, від кого ми, власне, захищаємося. Ось декілька порад від виробника WinRar про те, чого не слід робити при виборі пароля: --- цітата- не використовуйте логін для входу в комп'ютер в якій би то не було формі (подвоєний, зі зміненим регістром, навпаки і т.д.) ; - не використовуйте своє ім'я, по батькові або прізвище в якій би то не було формі; - Не використовуйте імена дружина, дитини або близьких родичів; - не використовуйте іншу персональну інформацію з публічних джерел (номер і марка машини, назва вулиці, номер телефону і пр.); - Не використовуйте пароль, що складається з одних букв або цифр - це значно скорочує час підбору для зломщиків; - не використовуйте слова зі словників якого б то не було мови або слова, часто вживані в розмовній мові; - не використовуйте пароль коротше шести сімволов.- - кінець цітатиЕслі правильно вибрати пароль, то ворогам залишиться лише один спосіб - перебір всіх можливих варіантів пароля (так звана "brute-force" атака). Оскільки довжина пароля архів а може досягати довжини в 127 символів, то, на думку виробника архів Атора, для його злому потрібно цілий вік ...
Питання конфіденційності інформації завжди був одним з найважливіших. Особливо це стосується тих користувачів ПК, які часто передають інформацію через інтернет, або наприклад, в тому випадку, якщо одним комп'ютером користується декілька чоловік. Давайте розглянемо можливість захисту файлу паролем на прикладі програми WinRAR.
Інструкція
1
Придумайте пароль. Пароль повинен бути складним і простим одночасно. Складним - для сторонніх, простим - для вашого запам'ятовування.
2
Програма WinRAR - це надійний архіватор, який надає не тільки можливість архівації файлів, але і спосіб захищати їх паролем.
3
Спочатку правою кнопкою мишки клацніть по потрібному файлу і виберіть пункт меню "Додати до архіву".
4
У вікні напишіть ім'я архіву, і вкажіть тип архіву - RAR.
5
Потім натисніть на вкладку «Додатково», а потім на кнопку «Встановити пароль».
6
Введіть придуманий пароль. Файл запаролено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Rr3zcILi31s
Зверніть увагу
Вихідний нешифрований файл видаліть з комп'ютера за допомогою меню програми або вручну.
Корисна порада
Ідеально, якщо пароль буде являти собою випадковий набір букв і цифр.