Як підвести воду. врізка в водопровідний колодязь.

З давніх часів люди, при виборі місця проживання, керувалися, перш за все, наявністю річки, озера або іншого джерела води. Вода є основою для життєдіяльності людини, тому наявність в будинку водопроводу обов'язкова умова комфортного проживання.
Інструкція
1
Ще до початку будівництва будинку необхідно визначитися з можливістю отримання води в достатній кількості. Для цього існує кілька способів: • підключення до існуючого відпр воду ; • буріння артезіанської свердловини; • колодязь у дворі.
2
Найпростіший і надійний варіант - це підключення до існуючого відпр воду . Уже на стадії проектування будинку необхідно отримати потрібні для підключення до місцевого відпр воду узгодження. Також обов'язково отримати дозвіл на прокладку нового водопроводу у тих господарств, які можуть мати в цьому районі підземні комунікації (електричні кабелі, телекомунікаційні трубопроводи та ін.). Якщо колодязь з запірною арматурою знаходиться далеко від місця розташування будинку, необхідно отримати згоду господаря водоводу на будівництво власного колодязя в місці врізки нового водопроводу.
3
Після отримання всіх погоджень та дозволів, приступайте до будівництва траси. Спочатку потрібно зробити 2 колодязя - перший в місці врізки в водопровідну магістраль, другий на території садиби. Глибина колодязів повинна бути не менше 2-х метрів, діаметр не менше 1м. Зсередини стінки колодязя бажано викласти цеглою або каменем.
4
Колодязі з'єднайте траншеєю, в яку будуть укладатися труби. Якщо проектована траса перетинає автодорогу, прохід трубопроводу вигідніше зробити у вигляді проколу. Прокол робиться горизонтальним бурінням або «кротом». Глибина траншеї і проколу під автодорогою повинні бути нижче глибини промерзання грунту.
5
Через підготовлений отвір проколу по дну траншеї пропустіть водопровідну трубу ПНД. У другому колодязі встановіть на кінці праці запірну арматуру і трійник. До одного отвору трійника підключіть стояк (для літньої води у дворі) і кран (для зливу води на зиму). Інший отвір потрібно для підключення водопроводу, провідного в будинок. Для цього труба заводиться під фундаментом в приямок, зроблений в підпіллі. Звідси, через запірну арматуру виконується розводка внутрішнього водопроводу.
6
Щойно розводка по будинку і у дворі завершена, запросіть фахівців, які виконають врізку вашій місцевій водопровідної мережі в магістральний водопровід.