Як навчитися малювати героїв.

Одні малюють заради задоволення, інші заради матеріального заробітку. І в тому і іншому випадку хочеться мати відмінний результат. Для цього необхідно володіти деякими навичками, які допоможуть навчитися малювати героїв різних казок.
Вам знадобиться
  • М'який і твердий олівці, аркуш паперу, точилка, ластик, фломастери або фарби.
Інструкція
1
Для початку підготуйте предмети для малювання, підточивши вістрі. Перевірте можливість малювання на чернетці.
2
Почніть малювати героя, визначивши його параметри голови, тіла і кінцівок. Зверніть увагу на статуру звичайних людей і, відштовхуючись від цього, створіть свої персонажі.
3
Починаючи малювати голову героя, дивіться на варіанти картинок, уявляйте подумки. Нанесіть пунктирну лінію. З'єднайте лінії, і вийде коло, якому надайте більш виражену форму голови героя, додавши вуха, вилиці, виділивши лоб.
4
Спостерігайте за людьми, щоб дізнатися, як малювати вираз обличчя у свого героя. Велике значення має навик малювання емоцій.
5
Після того, як закінчите з головою, приступайте до малювання тіла. Пам'ятайте про те, що герої можуть мати вельми не пропорційні частини тіла. Зовсім не обов'язково прагнути до створення людського ідеального тіла. Розділіть тіло на кілька частин і прорисуйте кожну.
6
Приступайте до малювання кінцівок у героя. Важливо пам'ятати про те, що лінії рук і ніг можна зробити правдоподібніше, якщо брати приклад з себе.
7
Закінчивши малювати руки, створіть одяг, яка передасть характер героя. Одяг можна малювати, використовуючи свій гардероб. Зазвичай виникають труднощі з коміром, вимальовування складок на одязі.
8
Завершіть малювання розфарбуванням. Пам'ятайте, щоб навчитися малювати героя, потрібно пам'ятати його відмітні особливості і в процес зображення, намагатися тримати їх в голові.
Зверніть увагу
Перед тим, як починати роботу, не забудьте підготувати ластик, який допоможе вам уникнути зайвих ліній і провести корекцію, проте перевірте і його чистоту, щоб один з його кінчиків не опинився в ручці. Малюючи, не поспішайте отримати відмінний результат, адже, як відомо, перший млинець завжди комом.
Корисна порада
Якщо маються важкі для вас елементи малювання, то використовуйте папір для перекладу зображення.