Як навчитися фінтам в футболі. научітса футбольні фінти.

Футбол - гра, що володіє шаленою популярністю. Аси футбольної майстерності не лише вміють швидко бігати і точно забивати м'яч у ворота противника, а й робити всякі фінти, призначені ввести противника в оману, купившись на обманний рух. Фінти прийнятні не в будь-якій ситуації, а тільки коли противник знаходиться на достатній відстані або чекає певних дій з вашого боку.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви вже вмієте грати в футбол, тоді можна приступити до наступного етапу навчання - виконання фінтів. Футбольному фінту вас може навчити тренер або гравець з вашої команди. Звичайно, якщо ви не найдосвідченіший гравець, то паралельно вам доведеться тренувати і свої вміння.
2
Якщо фінту вас навчити в реальному житті ніхто не може, зверніться до сторінок інтернет, на яких викладені множинні відеоролики з фінтами , виконаними самими знаменитими футболістами світу.
3
Скачайте потрібний ролик і необхідні до нього пояснень. Шляхом неодноразового перегляду вивчіть положення тіла спортсмена при виконанні фінту і спробуйте відтворити дану дію на футбольному полі.
4
Виберете самий відповідний для себе фінт. І доведіть його до автоматизму шляхом регулярних тренувань, тоді ви не замислюючись будете застосовувати його в грі, виграючи дорогоцінні секунди у суперника.
Зверніть увагу
Не використовуйте у важливому щоглі маловивчені футбольні фінти. Якщо ви не впевнені в правильності його виконання, краще відмовитися взагалі, щоб не втратити м'яч.
Корисна порада
Будь-яка дія, в тому числі і футбольні фінти, перш, ніж стати природними і невимушеними, проходять велику тренування. Не шкодуйте часу і сил на автоматизацію руху, можливо, коли-небудь такий фінт зіграє вирішальну роль у важливій грі, а вже вашої відмінною рисою як спортсмена він стане неодмінно.