Як намалювати рибку.

Кожен батько мріє, щоб його чадо було всебічно розвинене. Уміння красиво малювати навколишній світ становить невіддільну частину такого розвитку. Адже через призму прекрасного малюнка, кожна людина долучається до любові, милосердя і доброту. Зробити разом з дитиною перші кроки в цьому мистецтві - це упоительная радість для дитини та її батьків. Тому навчимося разом з дитиною малювати рибку .
Вам знадобиться
  • Щільний аркуш білого паперу, ластик, набір кольорових олівців.
Інструкція
1
Намалюйте квадрат і трикутники. Тіло буде квадратом, а трикутники це голова і хвіст. Попутно пояснюючи малюкові, що означають ці геометричні фігури і чому вони так називаються.
2
Намалюйте плавники. Нехай плавниками будуть прямокутники, нахилені трохи вбік.
3
Намалюйте коло - це очей рибки.
4
Намалюйте сердечко, нехай це будуть риб'ячі губи.
5
Додайте смуги. Горизонтальні на хвості у рибки, вертикальні хвилясті поперек тіла.
6
Зітріть ластиком непотрібні лінії і закруглите олівцем все кутові виступи.
7
Розфарбуйте малюнок різнокольоровими олівцями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IH_oO1VeMpM
Зверніть увагу
Не треба відразу малювати велику кількість малюнків, краще буде чергувати їх з іншими, наприклад рухливими іграми. Так Ви не відіб'єте у маленьких дітей бажання вчитися далі.
Корисна порада
Тепер, коли красивий малюнок готовий Ви можете повісити його на стінку для загального захоплення. Це принесе багато радості і гордості Вашому дитинчаті. Подивіться - у вас вийшла незвичайна акваріумна рибка. Крім того в процесі малювання діти отримують додаткові уроки з геометрії та математики. Навчаючись рахувати кількість фігур, і запам'ятовуючи їх назви.