Як запустити скрипт. скрипт запуску програми з сервера.

Сьогодні знайти в мережі сторінку, не використовує хоч який-небудь скрипт , не простіше, ніж в університеті - студента без мобільника. І як мобільник не працює без відповідної інфраструктури, так і веб- скрипт и потребують деяку силу оживляючої їх. Що саме потрібно для запуску скрипт а?
Інструкція
1
Першим ділом визначимося з місцем, де повинен відбуватися запуск скрипт а.Ісполненіем сценарію, що міститься в скрипт е, повинен займатися «мовний процесор» (або «інтерпретатор мови ») - програма, яка послідовно читає рядки сценарію і виконує запропоновані дії. Така програма може бути частиною серверного програмного забезпечення, або частиною програмного коду браузера - в залежності від того, сценарій на якій мові потрібно виконати. Скрипт PHP виповнюється на сервері, відповідно, для запуску скрипт а необхідний запущений веб-сервер. А JavaScript-сценарій виконується в браузері, тому для запуску скрипт ов на цій мові досить браузера на нашому комп'ютері.
2
Тепер докладніше про скрипт ах, виконуваних сервером.Установіть веб-сервер можна і на своєму комп'ютері. Йому буде не потрібно навіть з'єднання з інтернетом - такий сервер називається «локальним». Це дуже зручно для написання і налагодження скрипт ов на серверних мовах (php, perl, і т.д.). В мережі можна знайти дистрибутиви (комплекти для установки) як платних, так і безкоштовних серверів для персонального використання - наприклад, Zend, Денвер, XAMPP, AppServ і т.д. Але якщо постійний доступ в інтернет - не проблема, то можна обійтися без локального сервера, а користуватися полнооб'ёмним веб-сервером якогось хостинг-провайдера. Зазвичай ця послуга платна, але не дуже дорога. Зате ви будете мати можливість користуватися масою додаткових модулів, плагінів, обробників статистики та інших корисностей нітрохи не піклуючись про їх встановлення і підтримці в робочому стані.
3
І, нарешті, про сценарії, виконуваних в браузере.Что стосується клієнтських скрипт ов, то ми можемо написати і запустити найпростіший з них прямо зараз, нічого не купуючи, чи не встановлюючи і не запускаючи . Робимо так: першим ділом відкриваємо будь-який текстовий редактор, наприклад блокнот. Пишемо в ньому всього 3 рядки коду: Тепер зберігаємо цей код у файлі з розширенням html (наприклад, js-test.html) і запускаємо як завжди - подвійним клацанням миші. З розширення html (HyperText Markup Language - "мова розмітки гіпертексту") операційна система пізнає тип файлу і запустить призначену для запуску таких файлів програму - це браузер. А інтерпретатор мови в браузері прочитає і виконає сценарій. Результат буде виглядати, як на зображенні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xYU3vr599JI
Зверніть увагу
Як бачите тут немає нічого особливо складного, всього лише послідовність системних команд, яку можна з легкістю набрати і в командному рядку системної оболонки або в терміналі. Перевага написання скриптів в тому, що вам не доведеться набирати необхідну послідовність команд вручну, достатньо просто запустити скрипт.