Як зробити панораму без фотошопа.

Зробити панорамну фотографію можна різними способами. Тим, хто вміє користуватися фотошопом, не важко склеїти кілька знімків в один, а для всіх інших існують вже готові рішення, що дозволяють зробити якісну панораму за кілька хвилин.
Інструкція
1
Щоб швидко і якісно зробити панорамний знімок з декількох фотографій, скористайтеся безкоштовною програмою Image Composite Editor від Microsoft. Завантажити програму можна на офіційній сторінці в інтернеті за посиланням http://research.microsoft.com/en-us/um/redmond/groups/ivm/ice.
2
Запустіть програму після установки і перетягніть в неї ваші знімки. Можна скористатися й іншим способом завантаження: натисніть File - New і виберіть заздалегідь приготовлені фотографії.
3
Після того, як всі знімки будуть у вікні програми, натисніть кнопку Automatic crop, щоб обрізати нерівні краї або виконайте обрізку вручну, відрегулювати маркери виділення.
4
Тепер залишилося тільки зберегти готову панораму . Зробити це можна натиснувши кнопку Export to disc або вибравши команду Save as в меню File.