Як налаштувати супутникову тарілку.

Супутникова антена дає можливість не тільки дивитися телепередачі в відмінному цифровій якості, а й можливість користуватися супутниковим інтернетом, телефоном в місцях, де відсутні звичайні кабельні лінії. Установку її зазвичай виробляють фахівці, проте це легко можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • Супутникова тарілка, інструкція по збірці, тюнер, телевізор, DISEqC, перфоратор, анкерні болти, компас
Інструкція
1
Оберіть місце для установки супутникової тарілки. Для цього потрібна відкрита місцевість від точки установки на супутник. Всі відомі штучні супутники знаходяться від південно-західного до південно-східного направленіяНаіболее високо над горизонтом розташовані ШСЗ, які знаходяться прямо на півдні. Хорошому прийому сигналу можуть заважати будь-які перешкоди (дерева, будинки, лінії електропередач) на лінії, яка з'єднує антену і супутник. Антена повинна знаходитися в легкодоступних місцях, це особливо важливо для проведення її налаштування.
2
Встановіть кронштейн. Скористайтеся перфоратором для свердління цегельних або бетонних стін. У бетонну або цегляну (силикатную) стіну кронштейн встановлюйте на спеціальні металеві анкерні болти, в стіну з пористого облицювальної цегли або червоного, слід застосовувати анкерні болти з пластиковими наповнювачами.
3
Зберіть супутникову антену. Для цього скористайтеся інструкцією. Під час складання слід акуратно поводитися з дзеркалом антени, уникати випадкових механічних пошкоджень, які можуть вплинути на геометрію дзеркала. Перевірте після складання міцність затягування всіх кріпильних деталей.
4
Встановіть мультифид, два додаткових кріплення конвертерів: знизу зліва на супутник «Amos», в центрі на - «Sirius» і зверху справа на - «Hot Bird». В результаті вийде «уявна дуга», яка копіює положенні відповідних супутників на орбіте.Подключіте кабель до роз'єму з допомогою F-конекторів, які монтуються на кабель без пайки: 1. Зачистіть на кінці ПВХ кабелю 1,2 см верхнього слоя.2. Заправте екрановану оплетку разом з фольгою в протилежному направленіі.3. Зріжте внутрішній наповнювач так, щоб залишилося близько 3 мм.4. Накрутите туго F-роз'єм на кабель доти, поки внутрішній наповнювач не здасться з дна роз'єму. Відкусите центральну жилу так, щоб вона на 2-3 мм виходила за край раз'ема.Запомніте, який з проводів підходить до конверторів, які відповідно підключені до виходів DISEqC перемикача: Amos - порт "1" або порт "А"; Sirius відповідно порт "2" або "В"; Hot Bird - порт "3" або "С".
5
Правильна настройка супутникової антени. Затягніть гвинти так, щоб була можливість з невеликим зусиллям рухати антену вправо-вліво і вгору-вниз, але без прикладання зусиль антена повинна бути нерухомою. Почніть сканувати небо навколо вибраної точкі.Настройка проводиться за допомогою приладу або тюнера і телевізора. Виставите в тюнері порту DISEqC перемикача так, як були підключені конвертора до DISEqC перемикачу. З'єднайте DISEqC перемикач з «LNB IN» входом тюнера. Виберіть на тюнері будь канал з супутника Sirius, звичайно в ньому вже «прошиті» всі канали для тарілки. Знайдіть в меню тюнера шкалу настройки рівня сигналу.
Зверніть увагу
За Уралом, деякі супутники, які видно з Європейській частині, не видні і навпаки. Це пов'язано з формою нашої планети.
Корисна порада
Для кращої налаштування скористайтеся програмою FastSatfinder 2.0