Як отримати бежевий колір. Яку фарбу додати в помаранчевий для отримання світлого бежевого кольору.

Бежевий колір традиційно вважається нейтральним кольором, що дає широкі можливості для акценту на дизайні, крої, архітектурі. Бежевий колір може служити прекрасною основою, так як на його фоні основний колір розкриється більш яскраво і глибоко. Бежевий колір гармонійно поєднується практично з усім рештою квітами. І якщо немає в продажу потрібного вам відтінку бежевого, ви без праці можете самі домогтися потрібного відтінку шляхом змішування різних кольорів.
Вам знадобиться
  • Фарби різних кольорів, ємність для змішування, пензлик, робоча поверхня для перевірки отриманого кольору.
Інструкція
1
Визначтеся, який відтінок бежевого вам потрібен. Хоча цей колір і прийнято розглядати як нейтральний, він має теплий і холодний відтінок.
2
Вивчіть асортимент магазина, і якщо там дійсно немає бажаного відтінку, придбайте необхідні для отримання бежевого фарби.
3
Візьміть білу фарбу і золотисту охру в співвідношенні приблизно 60% і 30% відповідно, додайте до неї зовсім небагато червоної фарби або коричневою для отримання теплого відтінку бежевого.
4
Візьміть білу фарбу і золотисту охру в пропорції, зазначеної вище, і додайте до неї трохи зеленої фарби для отримання холодного відтінку бежевого.
5
Спробуйте получившимся відтінком пофарбувати невелику ділянку. Якщо відтінок бежевого вас не влаштовує, то ще поекспериментуйте з пропорціями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lhHhqba-G8A
Зверніть увагу
Не варто відразу ж фарбувати получившимся відтінком бежевого підготовлену поверхню. Можливо, при висиханні фарба дещо змінить свій колір, і він вийде не таким, який потрібен вам. Пофарбуйте невелику ділянку в непомітному місці або поекспериментуйте на спеціально підготовленої робочої поверхні.
Корисна порада
Щоб ваш інтер'єр заграв новими яскравими фарбами, виберіть бежевий основним фоном. Його уявна простота вигідно оттенит всі дизайнерські рішення, переключивши увагу ваших гостей на вишукані деталі.