Як припаркувати машину.

Парковка для багатьох залишається найскладнішим елементом водіння автомобіля. Насправді, якщо зрозуміти хитрості і основні правила, то рух заднім ходом не така складна задача.
Інструкція
1
Заїзд заднім ходом.Для парковки заднім ходом в гараж або між двох автомобілів, необхідно проїхати трохи вперед. Задній бампер вашої машини повинен знаходитися на одному рівні з капотом іншої машини або стіною гаража. Якщо ви здійснюєте маневр ліворуч назад, то кермо так само потрібно крутити в ліву сторону. Починайте рух заднім ходом повільно, дивіться по дзеркалах. На початку руху вам не буде видна машина або перешкода, що стоїть праворуч від вас. Значить, ви повинні більше орієнтуватися на ліву сторону. Як тільки машини почне здійснювати поворот назад, у правому дзеркалі з'явиться потрібний огляд і тоді потрібно орієнтуватися по двом дзеркалам одночасно. Зберігайте мінімальну швидкість, не треба робити непотрібних і хаотичних рухів кермом. Машина сама вибере необхідну траєкторію руху, ви будете їй лише допомагати. Якщо ви заїхали і побачили, що до одного краю притиснулися більше - вирівняйте автомобіль. Припустимо, більше ви притиснулися до правого боку. Виїжджайте вперед, кермо крутите вліво, а потім вправо. Так ви поставите машину на однаковій відстані. Знову спробуйте заїхати задом.
2
Паралельна парковка.Параллельная парковка здійснюється уздовж бордюру з проїжджої частини дороги. Знайдіть місце вздовж дороги, довжина якого дозволяє поставити машину + 2 метра для виїзду. Машину поставте уздовж дороги трохи навскоси. Задній бампер вашої машини повинен бути на одній лінії із задньою частиною перешкоди або іншої машини. Заїжджати з дороги ви будете зліва направо. Для цього включіть задню швидкість і, вивертаючи кермо вправо, заганяйте машину під кутом до бордюру. У дзеркало ви повинні стежити за бордюром. Поглядайте і за передньою частиною вашої машини, адже вона робить поворот. Наблизившись заднім правим колесом до бордюру з невеликою відстанню, починайте активно працювати кермом в протилежну сторону. Машина почне йти вздовж бордюру, заганяючи передню частину.
3
Парковка по діагоналі.У торгових центрів парковки мають косу діагональну розмітку. Паркуватися на такий розмітці зручно, заїжджаючи передом. А ось при виїзді, потрібно дивитися і пропускати проїжджаючі мимо машини. Виїжджати потрібно по траєкторії заїзду, уважно стежачи за поворотом капота.