Як поміняти формат відеофайлу. Як поміняти значки на всіх відеофайлів.

На перший погляд, здається, що поміняти формат відео файлу складно, не дуже зрозуміло і може зажадати спеціальних навичок. Зовсім ні. Головне, це знайти зручний для себе софт. Тобто, знайти програму, в якій вам було б максимально зручно працювати, і перетворити тим самим робочий процес, у вельми комфортне проведення часу.
Вам знадобиться
  • Щоб поміняти формат відео файлу, нам знадобиться програма для конвертування:
  • «Any video converter" або "Any DVD Converter Professional. На відміну від своїх побратимів, програма має ряд істотних переваг. Таких як: простота у використанні, великою кількістю форматів, малий розмір.
  • «Any video converter" працює з такими форматами: (Swf), (Flv). Flash video. DVD. Video (N.T.S.C.), DVD Video (PAL). AVI, MOV, і багатьма іншими. Ви їх зможете знайти в меню програми.
  • Ми розглянемо варіант зміни формату відео файлу з AVI в Apple IPhone MP4 move.
Інструкція
1
Відкривається меню, і натискаємо на іконку: Додати відео.
2
Додаємо необхідне нам відео з жорсткого диска, або будь-якого іншого носія.
3
Після натискання на кнопку відкрити, відео файл з'являється у вікні робочої області.
4
За тим вибравши в контекстному меню програми, що знаходяться у верхньому правому куті, потрібний нам кінцевий формат файлу і натискаємо кнопку кодувати.
5
Після завершення кодування перевіряємо результат роботи, і поміщаємо відео файл в пристрій.
Зверніть увагу
Для максимального досягнення бажаного результату, перевірте дозвіл екрана вашого пристрою, і звірте з варіантами дозволів в програмі.
Корисна порада
В версію Professional окремо додана опція кодування DVD.Бистродействіе кодування, може залежати від можливостей комп'ютера