Як намалювати олівцем волосся. олівцем волосся малювати.

Для того, щоб образ людини на малюнку виглядав більш живим, справжнім, потрібно докласти чимало зусиль. Наприклад, здатність зображати волосся дає можливість уявити людину в русі, зобразити його грацію, красу або звернути увагу глядача на його положення в суспільстві.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, олівець, і ластик.
Інструкція
1
Перед тим як починати виконувати рисунок волосся, подивіться на себе в дзеркалі і особливу увагу приділіть тому, як ваші волосся можуть майоріти, якщо дме вітер.
2
Кожна пасмо волосся виглядає або як хвиля або ж, як пряма смужка. Зобразіть на аркуші декілька видів пасом волосся: прямі, хвилясті, пишні (прийом півколо), гачкуваті.
3
Довгі волосся зобразите шляхом накреслення безлічі смуг або ж хвилястих ліній, що спускаються на плечі персонажу. Якщо він знаходиться в русі, то намагайтеся провести різноманітні лінії від верхівки голови в різні боки. Це робиться для того, щоб зобразити особливості погоди.
4
Намалюйте чуб і розфарбуйте волосся .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1mSjpMGFLjg
Зверніть увагу
Намагайтеся спочатку малювати саме форму голови, щоб потім оформити її волоссям, інакше ризикуєте отримати нестандартну людську форму голови, яка не буде відповідати обраній вами зачісці. Фарбуйте волосся, використовуючи чорний колір, який зможе зробити потрібні акценти на тих чи інших пасмах.
Корисна порада
Виділіть чорним кольором деякі пасма волосся, щоб звернути увагу на зачіску.