Як намалювати рамку.

Для того щоб можна було красиво виділити текст або оформити картинку, потрібно намалювати рамку і зовсім не обов'язково, щоб вона була стандартною чотирикутної, адже є і круглі, і ромбовидні.
Вам знадобиться
  • Лінійка, аркуш паперу, олівці і гумку.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили намалювати рівну квадратну рамку , то використовуйте лінійку і простий олівець. Покладіть лист перед собою, відміряйте необхідно кількість сантиметрів від краю і прокреслите 4 лінії, щоб утворився квадрат.
2
Для того щоб рамка дещо не була стандартною, а прийняла деякий колорит, розфарбуйте її або ж прокреслите паралельні прямі, тим самим, розширивши її кордони.
3
Для круглої рамки використовуйте лінієчку круглої форми або ж склянку. Покладіть стакан на аркуш паперу і обведіть його контури.
4
Намалюйте рамку , як використовуються для оформлення картинних галерей. Для цього, додайте візерунки на вже наявну основу з 4 ліній. Декором можуть бути квіти, ламані лінії і хвилі, листя. Використовуйте свою уяву.
Зверніть увагу
Для того щоб рамка вийшла рівною, потрібно поставити невеликі штрихи, відмірявши, потрібну кількість сантиметрів від кожного краю. Сильно рамку не виділяються, якщо ви не впевнені, що вона вам знадобиться, інакше потім її важко буде видалити навіть з використанням гумки.
Корисна порада
Якщо не виявилося поруч лінійки, використовуйте краю зошити або ж сторону горизонтально лежачої ручки (олівця), ластик.