Як кидати кулю в боулінгу.

Якщо представилася можливість провести гру в боулінг, але, на жаль, ви не знаєте, як правильно поводитися з кулею , то варто скоріше ознайомитися з докладною інструкцією. Бажано трохи потренуватися, бо виглядає удар набагато простішим, ніж є насправді.
Вам знадобиться
  • Куля для боулінгу.
Інструкція
1
Шар тримаєте між грудьми і талією правою рукою. Іншою рукою підтримуйте кулю.
2
Плечі розгорніть у напрямку до мети, тобто доріжці, на яку ви будете кидати кулю.
3
Простежте за тим, щоб зап'ясті не перекидаються назад. Лікоть руки, в якій знаходиться куля, повинен бути притиснутий до стегна.
4
Гомілки зігніть, і корпус злегка нахиліть вперед. Ноги не розводьте в сторони, а тримайте разом.
5
Виконайте чотири прості кроки з п'яти, а п'ятий крок виконаєте, немов ви ковзати. Тобто за останнім кроком прослизну за кинутим кулею , злегка нагнувши корпус вперед і витягнувши праву руку.
6
За останнім кроком киньте кулю на доріжку, при цьому руку зігніть у лікті і підніміть до рівня плеча, друга рука вільна і допомагає утримувати рівновагу.
Зверніть увагу
розмахуючи, стежте за тим, щоб рука сильно не йшла назад, інакше кидок буде довгим, розгонистим і безрезультатним. Після кидка, тієї ногою, яка залишилася позаду, загальмуєте рух тіла, тим самим, віддавши всі сили на кидок.
Корисна порада
Щоб потрапити в ціль, потрібно метиться не в самі кеглі, а на лінії, стрілки, накреслені на доріжках.
Погода іноді підносить сюрпризи. В регіонах, де люди не бачили багато снігу, раптово з'являється хороший сніговий покрив. Дітям і дорослим стає цікаво, як можна грати в сніжки . Сніг буває рихлим і липким. З пухкого ніяких сніжків не вийде. Якщо ж сніг легко ліпиться, можна влаштувати веселі забави.
Інструкція
1
Пограйте в снігову фортецю. Чим більше учасників, тим буде веселіше. Розділитеся на дві команди. Прокреслите по снігу дві лінії - місцерозташування майбутніх снігових фортець. Кожна команда повинна скачати великі снігові кулі, щоб поставити їх один на одного. Вийде стіна, за якою можна ховатися. Вона не повинна бути занадто високою, щоб можна було стріляти з-за неї сніжками. Коли фортеці готові, можна ліпити сніжки і кидати через стіну іншої команди, щоб потрапити в кого-небудь.
2
Зробіть мішень. Найпростіший варіант - палиця або гілка, яку встромили в замет. Завдання учасників полягає в збиванні палки з певної відстані. Необхідна влучність, яка знаходиться через тренування. Мішень можна виліпити зі снігу.
3
Хто більше зіб'є. Знадобиться сніжна фортеця, яку будували на 1-му кроці. Зверху треба покласти якомога більше невеликих сніжків. Кожному учаснику дається 10 спроб. Завдання - збити сніжки зі стіни.
4
Кидайте один в одного, але сніжки Не робіть занадто щільними. Якщо ненароком потрапите в обличчя, людині не повинно бути боляче. Чи не кидайте сніжки в перехожих, ваш ентузіазм і радість їм можуть не сподобатися.
5
Топіть піратів. Така гра в сніжки підходить для весни, коли біжать струмки. Зробіть із сірникових коробок піратські шхуни. Пустіть їх у плавання і закидайте сніжками здалеку, поки вони не поплили творити піратські справи. Коли розмахувати для кидка, легко подскользнуться і впасти в струмок. Тому стріляйте в піратів здалеку, подалі від води.
Зверніть увагу
Ігри з липким снігом призводять до мокрих руковіци, мокрому взутті. Щоб не застудитися, вчасно йдіть додому. Приймайте гарячу ванну, пийте трав'яний чай з малиновим варенням. В іграх повинна бути міра.
Корисна порада
Якщо плануєте грати зі снігом, одягайтеся відповідно. Інакше забава швидко закінчиться. Брюки не заправляйте всередину взуття, одягайте поверх чобіт.