Як відвідувати правильно солярій.

Сьогодні в моді спортивний стиль, а він асоціюється з сонцем і морем, тому такою популярністю користуються солярії, що дозволяють приймати сонячні ванни протягом всього року. Хоча медики і попереджають про те, що відвідування солярію на 75% збільшує ризик виникнення меланоми, але жінок, які прагнуть виглядати красиво, це не зупиняє. Щоб звести ризик до мінімуму, потрібно правильно відвідувати солярій і виконувати нескладні вимоги, які дозволять вам зберегти свою шкіру.
Інструкція
1
Перед першим відвідуванням солярію обов'язково проконсультуйтеся з терапевтом і дерматологом. Якщо вам за 30 і на шкірі є безліч родимок, то ризик значно збільшується, тому лікар допоможе вам визначити свій фототип шкіри і підібрати відповідний режим відвідувань солярію.
2
Для того щоб розслабитися і відпочити вибирайте горизонтальний солярій , для того, щоб засмагнути швидко і рівномірно - вертикальний. Обов'язково дізнайтеся в салоні, терміни експлуатації ламп - якщо вони наближаються до 500 годинах, то потужність їх вже ослабла і від такого засмаги пуття не буде.
3
Дотримуйтесь помірність і не намагайтеся за пару сеансів придбати бажаний відтінок. Якщо ви прийшли перший раз, то вам буде необхідно засмагати по 5-7 хвилин, поступово довівши час до 15 хвилин. Засмагати кожен день не можна, робіть перерви на день - два. Коли ви придбаєте потрібний відтінок, зведіть кількість відвідувань до одного на тиждень, щоб просто підтримувати тон шкіри в такому стані.
4
Приймайте запобіжні заходи - перед відвідуванням солярію шкіра повинна бути чисто вимитої без гелів і мила, на ній не повинно бути ні духів, ні косметики, ні декоративного макіяжу. Обов'язково на тіло й обличчя нанесіть спеціальний крем для засмаги в солярії, звичайні крему для засмаги під сонячними променями тут не підійдуть. Такий крем повинен бути у адміністратора в салоні, його продають і в одноразових упаковках.
5
Волосся також необхідно захистити від ультрафіолетових променів. Купіть собі шапочку для душу або придбайте одноразову в солярії. Там же вам повинні видати спеціальні сонцезахисні окуляри, які захищають очі.
6
Щоб загар проявився, одразу після відвідин солярію краще душ не приймати. Після першого разу - двох ефект може бути і не видно, тому вам доведеться трохи потерпіти, щоб оточуючі оцінили ваш загар. Але не переборщіть з ним, не доводьте себе до стану «курка гриль», це виглядає неприродно.
Зверніть увагу
Як правильно відвідувати солярій? Солярій - це ваша можливість завжди виглядати (і відчувати себе!) Так, ніби ви повернулися з сонячного тропічного курорту. У цій статті ми розповімо вам, як правильно засмагати в солярії - і ці поради будуть корисні і новачкам, і досвідченим загорающим. Як часто відвідувати солярій? Чи можна засмагати в солярії через день? Ультрафіолет штучного «сонця» по-іншому впливає на шкіру, на відміну від справжнього.
Корисна порада
Як правильно засмагати в солярії. Про достоїнства солярію зараз відомо, мабуть, кожній жінці. Це дійсно самий легкий спосіб отримати красивий і рівний загар, придбати здоровий, квітучий вигляд. Крім того, відвідування солярію піднімає В самому солярії обов'язково використовуйте темні окуляри для захисту очей від ультрафіолетового випромінювання, а для захисту волосся припасіть шапочку або хустку. Не рекомендується відвідувати солярій в контактних лінзах, тому не забудьте зняти їх перед проходженням процедури.
Сучасний солярій це не просто набір ламп певної потужності, зі спектром UVA і UVB променів, прихованих в корпусі. Солярій є технічно складним обладнанням. Тому, в одному ряду з дотриманням правил експлуатації та техніки безпеки стоять: правильний вибір приміщення, установка апарату, і його підключення.
Вам знадобиться
  • - електричний кабель;
  • - розетка на 5 контактів;
  • - УЗО;
  • - стабілізатор напруги.
Інструкція
1
Виберіть приміщення для установки солярію. Його мінімальна площа повинна бути не менше 2,5 м, а висота починатися з 2,55 м. Приміщення має добре провітрюватися (мати систему примусової вентиляції). Температура повітря в ньому повинна бути не вище + 25 ° C, а при роботі солярію не вище + 28 ° C. Недостатня вентиляція приміщення може привести до порушення комфортних умов функціонування солярію. Наслідком цього стануть перебої в його роботі.
2
Підготуйте приміщення для підключення солярію. Розміщувати обладнання можна тільки в приміщенні з вологістю не більше 75%. Категорично забороняється встановлювати солярій в місцях, де ймовірний контакт з водою. Передбачте доступ до солярію для його подальшої експлуатації та обслуговування.
3
Перед установкою солярію, для підключення, простягніть від електрощита до місця його інсталяції п'ятижильним кабель (ВВГ) з мідного дроту. Виберіть тип силового роз'єму і перетин жил кабелю, які відповідають потужності солярію. Встановіть електричну розетку на п'ять контактів (L1-3 + N + PE). Крім того, поставте автомат або УЗО (пристрій захисного відключення), встановлюється окремо від інших споживачів електроенергії. Це забезпечить захист від ураження електричним струмом в ході експлуатації обладнання.
4
При установці жетон-бокса, здійсните монтаж трьохжильного дроти (ПВС 3х0,75) перерізом 0,75 мм від солярію до боксу.
5
Прокладіть контрольний кабель (КВВГ 5х0,75) п'ятижильним з перетином 0,75 мм від операторської панелі або щита, для дистанційного керування пристроєм. Кабель укладайте з запасом (близько 2 м в сторону солярію і 0,2 м в сторону панелі управління).
6
Використовуйте нормалізатори і стабілізатори напруги, призначені для цих цілей. Для забезпечення нормальної роботи обладнання, напруга в мережі не повинно коливатися і повинно бути стабільним. Коефіцієнт похибки таких стабілізаторів повинен мати значення ± 1%.
7
Встановіть солярій . Підключіть його до електричної розетки.