Як зробити картинг.

Сьогодні картинг є популярною розвагою, як серед дітей, так і серед дорослих. Тому організація картинг а може стати прибутковою справою. Щоб зробити картодром, необхідно знайти і орендувати ділянку, закупити обладнання, а також облаштувати трасу.
Вам знадобиться
  • Ділянка землі
  • Обладнання
  • Персонал
Інструкція
1
Перш ніж організовувати картодором, необхідно зареєструвати в державних органах підприємство, яке здійснюватиме послуги картинг а. Орендуйте ділянку землі. Він повинен перебувати в межах міста або недалеко від нього. Важливий фактор - це наявність поблизу від ділянки гарної дороги, по якій будуть приїжджати відвідувачі.
2
Створіть інфраструктуру для картинг а. Це, перш за все доріжки, на яких здійснюється їзда, адміністративний будинок для персоналу, гараж для картів, бар або кафе, туалети, глядацькі трибуни. Якщо ви хочете, щоб картинг працював і взимку, необхідно організувати критий картодром. Крім того, варто виділити окремі доріжки для дітей.
3
Найміть персонал для картинг а, а також організуйте рекламну кампанію в засобах масової інформації, в т.ч. в інтернеті.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили влаштувати доріжки картодрома, де будуть кататися діти, не варто оснащувати їх потужними картами. Краще закупити карти меншої потужності, які не здатні розвивати дуже високу швидкість, а також забезпечити більше тертя траси і більшу безпеку пластиковими відбійниками.
Корисна порада
Для картингу необхідна невелика автомайстерня, яка здійснюватиме технічне обслуговування картів, а також робити деякі карти, що значно здешевить витрати на закупівлю обладнання. Пам'ятайте, для картів не потрібна сертифікація, тому проблем із саморобними картами бути не повинно. Хороші механіки зможуть змайструвати їх за кресленнями.
Неважливо, наскільки великий ваш дачний ділянку , зробити його красивим під силу кожному. Для цього вам потрібно витратити трохи часу, а також вам необхідно буде купити необхідні рослини для прикраси своєї присадибної території.
Інструкція
1
Щоб сили не були витрачені даремно, найкращий варіант - це працювати з вашим ділянкою постійно. Не їздіть по траві на машині, бо можете пошкодити газон, з приходом осені прибирайте з ділянки листя, не витоптувати газон, так як стежки на ньому не дуже красиво виглядають. Краще за допомогою лопати прокладете доріжку.
2
Відмінним варіантом буде, якщо ви почнете оновлювати ділянку щороку. Наприклад, якщо ви один рік посадите певний вид дерев, наступного року додасте до них ще кілька видів, а на третій - посадіть невеликої ділянку з декоративних кущиків. Так ви зможете тримати свій ділянку постійно в хорошому стані.
3
Частим доповненням для земельних ділянок є альтанки для відпочинку або якісь малі архітектурні форми, які є тільки декоративними елементами і не більше того.
4
найголовніше - ніколи не забувайте доглядати за посадженими на вашій ділянці рослинами, інакше ні про яку красу і говорити не варто. Не бійтеся експериментувати з оформленням місця відпочинку. В цьому вам завжди допоможе ваша фантазія.