Як перепризначити кнопки. Навіщо потрібна кнопка scroll lock.

Стандартне призначення кнопок мишки і клавіш клавіатури для деяких людей створює великі незручності. Команди, розраховані на основну масу користувачів, можуть бути не потрібні в конкретному випадку. Наприклад, клавіша Caps Lock має вкрай незручне розташування. Змінити її призначення було б відмінним виходом. Однак, призначення кнопок і клавіш прописано в реєстрі ОС. Можна редагувати певні параметри реєстру «вручну». Але це дуже незручно для звичайного користувача і загрожує порушенням цілісності системи. Дане перепризначення можна здійснити за допомогою безкоштовної утиліти Key Remapper.
Вам знадобиться
  • Безкоштовна утиліта Key Remapper
Інструкція
1
Скачайте вільно поширювану утиліту Key Remapper і встановіть її на свій комп'ютер. Запустіть програму. На екрані з'явитися робоче вікно.
2
У вікні-списку, двічі клацніть мишкою по позначеному полю. Вам відкриється діалогове вікно, в якому встановлюється заміна функції кнопок.
3
В першому полі вікна потрібно позначити заменяемую кнопку або клавішу. Натисніть або клацніть по відповідній кнопці. Її найменування тут же відобразиться в поле.
4
Задайте область прийняття функції на перепризначуваних кнопку або клавішу. Для цього додайте виняток за допомогою відповідної кнопки справа. У вікні «Новий виняток» встановіть програми, для яких не буде або, навпаки, буде працювати функція перепризначення. Дайте ім'я створюваному виключенню і збережіть його кнопкою "Ок".
5
У випадаючому списку вікна перепризначення кнопок встановіть режим нової роботи. За замовчуванням нова функція кнопок працює завжди. При бажанні встановіть для застосування створене вами виняток.
6
Виберіть призначення кнопки . Можна замінити дію кнопки або заблокувати її функцію - поставте в вікні відповідний прапорець.
7
Якщо ви замінюєте функцію кнопки або клавіші, визначте нову дію для виконання при натисканні на неї. Поставте потрібні вам параметри спрацьовування нової функції.
8
Закінчивши перепризначення, збережіть зміни за допомогою кнопки "Ок". Знову з'явиться перше вікно програми. Тут можна встановити на заданий перепризначення додаткові настройки, поставити паузу у виконанні нових функцій, видалити призначення або задати нове для іншої кнопки . Для вирішення цих завдань скористайтеся групою кнопок справа.