Як зробити в фотошопі чорну рамку. Як у фотошопі зробити рамку.

Мабуть, жодне з керівництв по використанню графічного редактора Adobe Photoshop, не обходиться без прикладу створення рамки для цифрового зображення. Рамки популярні, а процес їх створення дуже простий. Останнім часом, з популяризацією течії створення демотиваторів, в моду увійшли чорні рамки. Дійсно, досить зрозуміти, як зробити в фотошопі чорну рамку навколо зображення, і вже можна приступати з створенню власних демотиваторів.
Вам знадобиться
  • Редактор цифрових зображень Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте зображення в редакторі Adobe Photoshop. Виберіть в меню пункти "File" і "Open". Також можна натиснути комбінацію клавіш Ctrl + O. У діалозі вкажіть розташування файлу із зображенням. Виділіть файл і натисніть кнопку "Відкрити".
2
Встановіть чорний колір заднього плану. Для цього зробите подвійний клік на прямокутнику, що відображає колір заднього плану. Цей прямокутник розташований на панелі інструментів. З'явиться діалог "Color Picker (Background Color)". В полях "R", "G" і "B" цього діалогу введіть значення 0. Натисніть кнопку "OK".
3
Змініть розмір полотна. Виберіть в меню пункти "Image" і "Canvas Size ...", або натисніть комбінацію клавіш Alt + Ctrl + C. Відкриється діалог "Canvas Size". В полях "Width" і "Height" цього діалогу будуть встановлені значення, що вказують поточні розміри полотна. Встановіть нові значення полів "Width" і "Height", великі ніж попередні. Чим більше нові значення, тим більше буде товщина рамки. В групі кнопок "Anchor" клікніть на кнопку, що знаходиться в центрі. У випадаючому списку "Canvas extension color" виберіть пункт "Background". Натисніть кнопку "OK". Розмір оброблюваного зображення збільшиться. Область навколо зображення буде заповнена чорним кольором.
4
Збережіть змінений зображення. Виберіть пункти меню "File" і "Save As ...", або натисніть комбінацію клавіш Shift + Ctrl + S. У діалозі вкажіть нове ім'я файлу, бажаний формат і шлях для його збереження. Натисніть кнопку "Зберегти".
Зверніть увагу
Зберігайте копію зображення перед його редагуванням, щоб випадково не зіпсувати вихідний файл.
Корисна порада
В діалозі установки розміру полотна зручно змінювати значення полів "Width" і "Height", виражені в пікселях. Для перемикання в режим відображення значень в пікселях, виберіть елементи "pixels" випадаючих списків, розташованих поруч з полями введення.