Як посолити червону ікру. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Напевно, важко знайти людину, який відмовився б від ранкового бутерброда з маслом і червоною ікрою. Вона не тільки дуже смачна, а й надзвичайно корисна і недарма вважається делікатесом. Купити ікру можна практично в будь-якому магазині, але іноді купуючи свіжу горбушу, в ній можна виявити сюрприз - ікру , і її там достатньо багато. Якщо вам пощастило і ви стали володарем сирої ікри, то посолити її можна і вдома, самому.
Інструкція
1
Ікра укладена в прозорий мішечок - ястиков, його обов'язково треба видалити. Якщо ікра зріла - крупна з яскраво вираженими, прозорими ікринками, то відокремити її буде достатньо легко - це можна навіть зробити руками. Надріжте плівку в декількох місцях, розділіть ікру на кілька частин і легкими масажними рухами, намагаючись не натискати на ікринки щоб не розчавити, викочуйте їх з мішечків ястика. Залишки порожніх плівок видаляйте.
2
Якщо ікра ще не зовсім дозріла, вона буде більш ніжною і дрібної, тому в руках ікринки можуть полопатися. В цьому випадку залийте ястиков окропом. Він посереет, стане твердим і його можна буде акуратно видалити з ікринок.
3
Почищену від ястика ікру залийте соляним розчином - тузлуком. На літр води потрібно 60-70 грам повареної солі. Ступінь його готовності бувалі рибалки перевіряють за допомогою очищеної сирої картоплини - як тільки вона спливла - тузлук готовий і солі достатньо.
4
Залийте отриманим тузлуком ікру і дайте постояти півгодини - годину. Чим довше ікра буде знаходиться в тузлуке, тим солоніша вона буде. Коли проба на сіль вас задовольнить, відкиньте ікру на сито або решето, щоб вся рідина стекла.
5
Перекладіть ікру в скляну банку з герметично закривається кришкою і поставте в холодильник - продукт готовий до вживання. Якщо ікри багато, то розкладіть її по банкам, розрівняйте поверхню і налийте зверху трохи оливкової або соняшникової олії без запаху. Так вона може зберігатися місяць в холодильнику без втрати якості.