Як збити апетит.

Ні щоденні заняття спортом, ні різні косметичні процедури, ні масаж не буде ефективними, якщо не вступите в боротьбу зі своїм апетитом . Саме він змушує вас вибиратися з теплого ліжка і поглинати перед сном сосиски і шоколад у величезній кількості.
Інструкція
1
Для того, щоб значно знизити апетит, вам знадобиться повністю переглянути свій режим харчування. Крім цього, не зайвим буде заповнення щоденника харчування. Це допоможе побачити, яка кількість їжі ви поглинаєте, а також дозволить дізнатися ваші слабкі сторони. Обов'язково встановіть певний режим харчування. Краще приймати їжу невеликими порціями, але досить часто, оптимальним буде харчування 4-5 разів на день. Дробіть звичайні порції навпіл і з'їдайте їх не за один, а за два рази. Ніколи не пропускайте прийоми їжі. Пам'ятайте, що якщо ви не поїсте вранці або в обід, то обов'язково з'їсте багато зайвого за вечерею.
2
Пийте більше рідини. В середньому, слід вживати не менше двох літрів рідини на добу. Бажано, випивати склянку чистої води щоразу перед прийомом їжі. Так ви з'їсте набагато меньше.Нередко спрагу багато людей приймають за відчуття голоду. Тому кожен раз, коли ви відчуваєте голод, пийте воду або чай без цукру.
3
Включіть у свій раціон свіжі овочі, фрукти, а також продукти, що складаються з складних вуглеводів, наприклад, крупи або макаронні вироби. Вони досить довго переробляються, тому ви довго не будете відчувати почуття голоду.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що солона, перчене, а також їжа, приправлена різноманітними травами, значно підвищує апетит. Також збільшують бажання з'їсти більше, ніж треба смачні запахи, тому більшості худнуть людей радять не харчуватися в закладах громадського харчування.
Корисна порада
Для того, щоб не лягати в ліжко з порожнім шлунком, випийте перед сном склянку знежиреного молока. У ньому міститься велика кількість амінокислот, які не тільки викличуть відчуття насичення, але і змусять розщеплюватися зайві жирові клітини. А ось збити навіть найсильніше почуття голоду вдень допоможуть 3-4 часточки звичайного гіркого шоколаду.
Квартира - дороге придбання і сума зекономлених при цьому грошових коштів може бути досить суттєвою. Але слід пам'ятати, що і продавець житлової нерухомості хоче виручити від продажу квартири якнайбільше. Тому торги при покупці квартири є найважливішим етапом, попереднім здійсненню угоди.
Інструкція
1
При покупці квартири слід пам'ятати, що варіанти пропоновані агентствами нерухомості і різними ріелторськими фірмами, включають в себе також вартість посередницьких послуг. Придбання квартири без посередників допомагає заощадити значну суму грошей. Квартири, продавані з позначкою «терміново», як правило, бувають дешевше інших.
2
Після подисканія підходящої квартири слід призначити зустріч з її власником або його представником для огляду об'єкта потенційної угоди. Прийшовши в квартиру , слід налагодити доброзичливий психологічний контакт з її продавцем, але вказувати на масу достоїнств житла не варто, навіть якщо воно дуже сподобалося. На першому етапі необхідно обстежити всі приміщення квартири, при цьому слід зазначити, що господарем вдало підібрані шпалери і підкреслити декілька несуттєвих елементів, які допоможуть привернути його до себе.
3
На наступному етапі питання ціни обговорювати не варто, але слід відобразити всі недоліки, які на ваш погляд можуть перешкоджати придбанню квартири. Це може бути незручність розташування кімнат, віддаленість від місця роботи або станції метро. Також слід зазначити, що окремі елементи квартири потребують ремонту, заміни та додаткових матеріальних вкладеннях.
4
Найважливіший момент, який слід після обговорення безпосередньо достоїнств і недоліків квартири - торги про ціну. При цьому слід з'ясувати, скільки господар має намір отримати за продаж квартири і яку суму він має намір поступитися при продажі. Якщо власник житла не може швидко зорієнтуватися і назвати суму можливої поступки, то можна запропонувати власний варіант, вказавши кілька занижену ціну, яку ви можете заплатити за квартиру , залишаючи заділ для торгу на підвищення.
Зверніть увагу
Обговорюючи питання про придбання квартири, переконайтеся про наявність у власника або особи, ведучого переговори, необхідних правовстановлюючих документів. Обов'язково з'ясуйте наявність додаткових обтяжень, які можуть бути накладені на операції з квартирою - арешт, заставу банку і т.п. Передавайте завдаток тільки власнику квартири.
Корисна порада
Передача продавцеві завдатку за квартиру є запорукою успіху потенційної угоди, допомагаючи відсікти інших покупців-конкурентів.