Як зробити алфавітний порядок.

В документах Word і таблицях Excel можна виконати сортування слів, списку або цілих абзаців в алфавітному порядку. Робиться це дуже просто, а від вас не буде потрібно поглиблених пізнань комп'ютера або офісних програм.
Інструкція
1
Щоб виконати сортування за алфавітом в документі Word, виділіть мишкою потрібний фрагмент тексту, виберіть у меню вкладку «Главная», а потім натисніть кнопку «Сортування» (виглядає у вигляді букв «А» і «Я» із стрілкою поряд ). У діалоговому вікні можна вибрати порядок сортування: за зростанням або за спаданням. Натисніть кнопку «ОК», щоб виконати перетворення.
2
В таблицях Excel сортування за алфавітом виконується наступним чином. Виділіть список, який підлягає сортуванню, а потім клацніть правою кнопкою миші на виділених осередках і виберіть команду «Сортування». Вам буде запропоновано декілька варіантів на вибір: «Сортування від А до Я», «Сортування від Я до А» і т.д. Клацніть на потрібному варіанті, і ви тут же побачите результат.
Створення спільної робочої книги, відкритої дл редагування декільком користувачам, в додатку Excel, що входить в офісний пакет Microsoft Office, є стандартною процедурою, яка не припускає залучення додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Excel 2007.
Інструкція
1
Відкрийте головне меню операційної системи Windows для ініціації процедури створення нової або відкриття вже існуючої робочої книги Excel декільком користувачам і перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте вузол Microsoft Office і запустіть додаток Excel. Створіть новий документ або відкрийте підлягає зміні доступу книгу.
2
Розгорніть діалог «Зміни» і вкажіть пункт «Доступ до книги» на вкладці «Обзор». Перейдіть на вкладку «Правка» і застосуєте прапорець на полі «Дозволити змінювати файл декільком користувачам одночасно». Скористайтеся вкладкою «Детальніше» для визначення та оновлення внесених змін і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK. Введіть бажане ім'я створюваного документа в рядку «Ім'я файлу» або збережіть вже існуючу книгу натисканням кнопки OK. Розкрийте меню Microsoft Office і вкажіть команду «Зберегти як». Вкажіть мережевий ресурс, призначений для збереження документа і доступний обраним користувача в каталозі «Папка» і скористайтеся кнопкою «Зберегти» (для Windows XP) або виберіть бажане мережеве місце збереження в адресному рядку і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Зберегти» (для Windows Vista ).
3
Розгорніть вузол «Підключення» і виберіть вкладку «Дані» для зміни необхідних посилань. Натисніть кнопку «Змінити зв'язку» і виберіть опцію «Стан». Вкажіть яке підлягає зміні дію для кожної обраної посилання і підтвердіть застосування змін натисканням кнопки OK. Зверніть увагу на те, що неможливість відображення кнопки «Змінити зв'язку» демонструє відсутність пов'язаних посилань.
4
Пам'ятайте, що у відкритій ля багатокористувацького доступу загальною книзі Excel за замовчуванням не підтримуються: - таблиці даних і звіти зведених таблиць; - структури; - гіперпосилання; - перевірка даних; - об'єднання осередків; - умовні формати.