Як міняти розширення файлів. приписувати фалам в windows через точку властивості.

Розширення файлу - це та частина його назви, яка пишеться після крапки і завершує повне ім'я файлу. Його призначення - ідентифікації типів файлів. Перш за все, розширення необхідно операційній системі і різним додаткам - по розширення програми визначають тип даних містяться в файлі, за яким протоколом їх слід читати і, якщо потрібно, виконувати. Але і у користувачів деколи виникає необхідність для якихось цілей змінити розширення файлу. Розглянемо, як змінити розширення файлів в операційній системі Windows.
Інструкція
1
Змінювати розширення зручно в стандартному Провіднику Windows. Щоб його запустити, достатньо натиснути клавішу Win і, не відпускаючи її, клавішу "У" (латинська "E"). Потім треба перейти в папку, яка містить цікавий для нас файл. За замовчуванням провідник не відображає розширення файлів, які він може впізнати і приписати до якого або додатком. Але в даному випадку нам необхідно бачити розширення файлу, тому слід активувати відповідну опцію в налаштуваннях. Для цього в меню клацаємо розділ «Сервіс» і вибираємо в ньому пункт «Властивості папки ...». У віконці переходимо на вкладку «Вид» і майже в самому низу списку «Додаткові параметри» знімаємо галочку з пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Якщо цікавить нас файл є системним, то тут же слід зняти галочку з пункту «Приховувати захищені системні файли» і поставити мітку на пункт «Показувати приховані файли і папки». Залишилося натиснути кнопку «OK» щоб закріпити зроблені зміни.
2
Ну і тепер зробимо те, навіщо, власне, ми прийшли в цю папку - відредагуємо розширення даного нас файлу. Тобто клацнемо файл правою кнопкою миші, виберемо пункт «Перейменувати» і поміняє розширення на те, яке нам потрібно. Провідник покаже віконце із запитом підтвердження цієї операції, де потрібно натиснути «Так». Якщо змінити розширення цього файлу з якихось причин не можна, то провідник покаже відповідне повідомлення. Причин невдачі може бути декілька. Одна з них - файл захищений від редагування. Це перешкода усувається зміною відповідного атрибута: знову клацнемо файл правою кнопкою і в меню виберемо нижній пункт - «Властивості». У віконці властивостей файлу на вкладці «Загальні» знімемо мітку у атрибута "Тільки читання". Натиснувши «OK», повторимо спробу змінити розширення файлу.
3
Інша причина неможливості редагувати ім'я файлу полягає в тому, що в цей момент якась із програм працює з файлом. У разі прикладної програми її досить просто закрити. А от якщо з файлом працює якийсь з компонентів операційної системи, то для зміни його розширення може знадобитися запустити Windows в захищеному режимі і виконати всю цю процедуру там. В захищеному режимі працює обмежене число компонентів ОС і досить велика ймовірність, що цікавий для нас файл не буде заблокований для змін розширення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-Dikh45JytI