Як справити враження на роботодавця.

Якщо ви останнім часом перебували в активному пошуку роботи і ось, нарешті, за результатами вашого резюме, ви запрошуєтеся на співбесіду до роботодавця, то постарайтеся не наробити помилок і справити на нього саме хороше враження .
Інструкція
1
Перш за все, подумайте, в чому ви підете на співбесіду. Ви вже напевно знаєте профіль тієї компанії, куди вас запрошують, і приблизно уявляєте той дрес-код, якого вони дотримуються. Постарайтеся максимально відповідати йому. У кожному разі, відразу виключіть короткі спідниці, яскраві квітчасті сукні, шорти, чоботи-ботфорти і шльопанці. На жінці повинно бути мінімум косметики і коштовностей. Вимиті і акуратно зачесане волосся, манікюр - тільки вітається. І одяг і взуття повинні бути чистими.
2
Не пускайте своє співбесіду на самоплив, продумайте заздалегідь, які питання вам можуть бути задані і підготуйте, хоча б, в загальних рисах відповіді на них. Освіжите в пам'яті терміни і дати своєї трудової біографії, подяки та нагороди, отримані вами на попередніх місцях роботи.
3
Оскільки ви поки особисто не знайомі зі своїм потенційним роботодавцем, його враження від вас багато в чому буде засновано на вербальному рівні - воно залежатиме від вашої манери розмовляти, жестикулювати і дивитися на співрозмовника.
4
Під час розмови сидите прямо, але не затиснуте і не розслаблене. Чи не сутультесь, руки не засовуйте під стіл - вони повинні бути на виду. Чи не теребите і не крутите в них нічого, в тому числі власний ніс, мочку вуха або волосся. Не тримайте їх до рота, прикриваючи його, і не почухується шию - мовою жестів це говорить про невпевненість і бажанні збрехати.
5
В розмові не вживайте приказки та примовки, не кажіть алегорично і розлого. Короткі, грамотні відповіді по суті справи будуть найкращою вашої рекомендацією. При цьому не ховайте очі, виберіть точку за плечем співрозмовника і час від часу відповідайте йому, дивлячись прямо в очі. Постарайтеся не тушуватися при несподіваних питаннях - роботодавець, бути може, хоче перевірити вашу реакцію і вміння вийти з нестандартних ситуацій, тримайтеся рівно, з гідністю. Ну що, ви готові? Тоді - ні пуху, ні пера!