Як перетягнути салон самому. Як самому перешити салон.

Кожен автолюбитель, незалежно від своїх фінансових можливостей, може оновити салон свого улюбленого автомобіля. Цю процедуру ви можете провести або в спеціалізованому салон е, або самостійно. Якщо ви вирішите перетягти салон власноруч, то для цього вам необхідні деякі навички і знання.
Інструкція
1
На самому початку роботи підготуйте все необхідне. Зупиніть свій вибір на стилі, в якому буде виконано оздоблення нового салон а вашого автомобіля, а потім приступайте до вибору матеріалу, комплектуючих. Можете застосовувати і шкіру, і карпет, вибір залежить від того, де цей матеріал буде використовуватися. Після цього підготуйте салон . Поступово, не поспішаючи, зніміть стару оббивку з тих місць, де будете перетягувати салон . Крім сидінь можете перетягти і карти дверей, керма, ручника. Якщо в салон е вашого автомобіля мається подушка безпеки, то її також можете перетягнути.
2
Якщо цю роботу ви робите в перший раз, то починайте з найлегших деталей, так як це досить копіткий процес. Для початку перетяните пластик у важеля КПП, пороги і ручки на дверях. Якщо з цим легко впораєтеся, то приступайте до складніших деталям: до перетяжки стелі, торпедо і козирків. Стару оббивку, який зніміть в салон е, розпоріть по швах. Нові викрійки Розтинаєте за допомогою отриманого «лекала». Для зшивання деталей використовуйте спеціальну швейну машину. Перевіряйте, щоб у готових і зшитих викрійок були відсутні перекоси і бульбашки, інакше після установки в салон е всі неточності при виготовленні чохлів будуть видні.
3
Змінити салон автомобіля можете не тільки змінивши матеріал, а й змінивши форму сидінь. Для цього скористайтеся поролоновими вставками, які додадуть вашим сидінням новий вигляд і зроблять їх більш зручними. Новий салон автомобіля готовий. Те, яким він буде, залежить від вашої фантазії, матеріальних можливостей і навичок подібних робіт. Щоб все вийшло, не забувайте використовувати спеціальні інструменти, які зможуть вам в цьому придатися.