Як зробити ряжанку. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Ряжанка - це кисломолочний напій, який виходить шляхом спиртового бродіння коров'ячого топленого і кислого молока. Ряжанка, яка приготована власними руками, володіє чудовим смаком і консистенцією. Її приготування займає багато часу, але результат цього вартий.
Вам знадобиться
  • Молоко - 1 літр;
  • сметана - 2 столові ложки;
  • цукровий пісок - 1 чайна ложка.
Інструкція
1
Візьміть натуральне коров'яче молоко, що не збираючи з нього вершки, і закип'ятіть.
2
Поставте нудитися в духовку на слабкому вогні на 25 хвилин.
3
Дістаньте з духовки і остудіть до кімнатної температури.
4
Додайте 2 столові ложки сметани і поставте в тепле місце на 6 - 8 годин. Ряжанка готова!
Зверніть увагу
Увага! Не можна сметану додавати в гаряче топлене молоко, продукт згорнеться.
Корисна порада
Щоб ряжанка придбала солодкуватий смак, додайте в неї 1 чайну ложку цукрового песка.Храніться ряжанка дуже довго, тому можна сміливо її готувати у великих кількостях і зберігати в холодильнику.
Ряжанка - це не тільки смачний, але і корисний кисломолочний продукт. В ряжанку містяться такі ж корисні речовини, що і в молоці, але засвоюються вони організмом набагато краще. Цей кисломолочний продукт можна приготувати в домашніх умовах в духовці або в печі. Як же правильно зробити домашню ряжанку ?
Вам знадобиться
  • Свіже коров'яче молоко
  • кілька ложок сметани
  • каструля з товстими стінками.
Інструкція
1
Візьміть пару літрів свіжого коров'ячого несепарірованного (з вершками) молока. Якщо домашнього молока немає, купите в магазині найсвіжіше і жирне. Налийте молоко в каструльку і поставте нудитися на вогонь. Якщо у вас вдома є піч, поставте закіпяченное молоко в теплу піч.
2
Томіть молоко на маленькому вогні на пальнику або в духовці при температурі 150 ° C приблизно годину - півтори. Слідкуйте, щоб молоко не кипіло, а саме нудилося. Топлене молоко повинно вийти красивого кремового відтінку з щільною пінкою. Чим довше молоко нудитися, тим воно стає темніше.
3
Остудіть топлене молоко до температури 35-37 ° C. Додайте в каструльку 1-2 ложки сметани, обережно розмішайте і залиште сквашуватися на 5-7 годин у теплому місці.
4
За бажанням можете додати в готову ряжанку цукор. Для отримання більш густої консистенції охолодіть готову ряжанку в холодильнику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tYz1Gc85nIY
Зверніть увагу
Зберігати приготовлений продукт потрібно в холодильнику.
Корисна порада
Не можна класти сметану в гаряче молоко, інакше воно свернется.Помніте, що з усіх кисломолочних продуктів, ряжанка найкалорійніша.