Як розгорнути зображення.

Якщо вам знадобилося розгорнути зображення справа наліво, за годинниковою або проти годинниковою стрілкою або перевернути «догори ногами», не поспішайте починати освоєння громіздкого фотошопа, особливо якщо він не встановлений на ваш комп'ютер - зробити це можна за допомогою підручних засобів, наявних практично на кожному комп'ютері.
Інструкція
1
Рідкісний користувач обходиться без програм Word і Excel, а значить, пакет Microsoft Office встановлений на більшість комп'ютерів. Не кожному відомо, що серед стандартних офісних засобів є й програма «Диспетчер малюнків Microsoft Office», яка і допоможе виконати поставлене завдання. Щоб її знайти, натисніть меню «Пуск» - «Всі програми» - «Microsoft Office» - «Засоби Microsoft Office». Запустіть програму, клацнувши по її значку.
2
Тепер перетягніть вашу картинку в вікно програми і натисніть кнопку «Змінити малюнки» на верхній панелі. Праворуч відкриється меню, де вам потрібно натиснути кнопку «Поворот і відображення», а потім вибрати потрібну дію: «Повернути вліво», «Повернути вправо», «Відобразити зліва направо», «Відобразити зверху вниз» і т.д. Після досягнення потрібного ефекту, клацніть на кнопку с зображення м дискети, щоб зберегти результат.
Розгорнути зображення можна багатьма способами. Як правило, для цього використовують графічні редактори, але можна обійтися і програмами для перегляду графіки. Навіть стандартний провідник ОС Windows вміє це робити.
Інструкція
1
Найпростіший з варіантів - скористатися провідником Windows. Щоб його запустити двічі клацніть ярлик «Мій комп'ютер» або натисніть клавіші Win і У (латинська "E").
2
За умовчанням Windows пропонує зберігати картинки в папку з ім'ям «Мої малюнки», але це не обов'язкова умова. Вам потрібно знайти в комп'ютері папку, в яку був збережений потрібний файл - в лівій панелі провідника перейдіть по дереву папок в ту, де зберігається зображення, призначене для трансформації.
3
Тепер вам потрібно в меню провідника розкрити розділ «Вид» і вибрати в списку пункт «Диафильм».
4
Вид папки в правій панелі зміниться, і під обраним зображенням з'являться чотири кнопки. Дві з них призначені саме для розвороту картинки на 90 градусів (одна - за годинниковою стрілкою, інша - проти). Натисніть потрібну. Ви можете натиснути будь-яку з них двічі, якщо хочете перевернути зображення.
5
Звичайно, графічний редактор має значно більше можливостей трансформації зображень і, якщо ви плануєте після розвороту картинки ще якось обробляти її, то має сенс відразу відкрити файл в такому редакторі. Наприклад, можете скористатися що надається разом з ОС Windows графічним додатком Paint.NET. У тому ж провіднику клацніть потрібний файл правою кнопкою і в контекстному меню, в розділі «Відкрити за допомогою», клікніть рядок Paint.NET. У цьому додатку розгорнути картинку можна розкривши в меню розділ «Зображення» і вибравши там пункт «Відбити по горизонталі». На відміну від провідника, після редагування картинки її потрібно зберегти, щоб зафіксувати в файлі зроблені зміни.