Як навчитися швидше друкувати на клавіатурі.

Багато хто бажає швидко друкувати на клавіатурі . Щоб пальці впевнено і блискавично записували хід думок, а відповідь на отриманий лист займав лічені хвилини ... Якщо ви хочете набирати текст не лише швидко, а й безпомилково, не витрачаючи час на пошук необхідної клавіші, тоді наша стаття для вас. Ось декілька простих порад, як навчитися швидко друкувати на клавіатурі .
Інструкція
1
Перш ніж почнете навчання швидкого набору тексту на клавіатурі , визначте для себе очікувані результати. Якщо ви поставите для себе завдання за принципом "просто навчитися друкувати" - то це буде малоефективно. Поставте для себе конкретну мету, наприклад, освоїти розташування клавіш або досягти певної швидкості набору текста.Для початку виучитеся сліпому десятипальцевому методу друку. В помічники виберіть собі будь клавіатурний тренажер, який допоможе вам у вирішенні цього завдання. Пам'ятайте: купити або завантажити програму - це ще не значить навчитися. Регулярно займайтеся і практики в наборі тексту, тільки тоді ви придбаєте високу швидкість набору.
2
закріплюють отримані навички. Для зручності заведіть електронний щоденник, де кожен день набирайте не менше сторінки тексту. Так само, як варіант, активно спілкуйтеся в «асьці», чатах або на форумах. Інтерактивність додає азарту і дуже стимулює збільшення швидкості набору. Тут не обов'язково домогтися високої швидкості, головне, відчувати легкість при наборі. Це можна порівняти з водінням автомобіля: ваші руки, як на автоматі, роблять те, що необхідно. Поступово переходите до швидкості набору. Для початку набирайте короткі тексти на час. Перший - для розминки, другий - пошвидше, третій - ще швидше. З кожним новим текстом обов'язково домагайтеся поліпшення. Поступово удлиняйте і ускладнюйте тексти.
3
Як відомо, швидкість друку зазвичай знижується на цифрах, символах, пунктуації, а також довгих словах. Тому відпрацьовуйте символи і цифри як такі, а потім поступово вводите їх в що набирає. При цьому кожен раз хоча б на один символ, збільшуйте швидкість набору. Якщо немає бажання складати тексти, тоді беріть участь в різних віртуальних чемпіонатах по сліпий друку. Набираючи спеціальні тексти, ви не тільки підвищите швидкість набору, а й отримаєте можливість виграти прізи.Для навчання швидкого набору існує безліч клавіатурних тренажерів і програм, що дозволяють вчитися самостійно і досягати непоганих результатів. Всі вони мають свої плюси і мінуси, яку програму виберіть ви в якості помічника - вирішувати вам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jnjHLEf8fx4