Як порахувати кількість знаків у тексті.

Якщо перед вами постало завдання порахувати кількість знаків в тексті , зробити це можна за допомогою програми Word, яка входить до складу пакета Microsoft Office і встановлена практично на кожному комп'ютері.
Інструкція
1
Якщо текст знаходиться в іншому текстовому документі або на сторінці в інтернеті, його потрібно скопіювати, а потім вставити в документ Word. Для цього виділіть текст, клацніть правою кнопкою миші і виберіть команду «Копіювати». Після цього відкрийте новий документ Word, знову клацніть правою кнопкою миші і виберіть "Вставити".
2
Тепер зверніть увагу на рядок стану документа Word, яка знаходиться в нижній частині вікна. Зліва на ній відображатиметься номер поточної сторінки і число слів на сторінці. Якщо в рядку стану не відображається число слів, клацніть на ній правою кнопкою миші і встановіть в меню, прапорець навпроти пункту «Число слів».
3
Клацніть на що з'явилася кнопці «Число слів» лівою кнопкою миші. Перед вами відкриється вікно зі статистичними даними по тексту: число знаків з пробілами та без, число абзаців, рядків і т.д. Якщо вам потрібно дізнатися кількість знаків тільки в певному уривку, то потрібно спочатку виділити потрібний фрагмент тексту, а потім натиснути кнопку «Число слів».