Як приручити апетит.

Розтягнутий шлунок практично завжди є причиною зайвої ваги. Для того, щоб зменшити його і, отже, знизити апетит існують навіть спеціальні операції. Однак люди, які на них вирішуються, мають можливість назавжди залишитися інвалідами. Жорсткі дієти і обмеження в їжі також призводять до зривів і нестабільної роботи організму. Надмірне захоплення дієтами може негативно позначитися на стані здоров'я, можуть загостритися хронічні захворювання або з'явитися нові болячки. Найпростіший вихід із цієї ситуації - це постаратися приручити свій апетит .
Вам знадобиться
  • Для цього вам знадобиться неабияка сила волі. Крім цього, доведеться переглянути свій раціон, а також режим харчування.
Інструкція
1
За кілька хвилин перед їжею випивайте склянку кип'яченої води. Вода наповнить шлунок і не дасть під час прийому їжі з'їсти лішнего.Кстаті протягом дня дуже корисно періодично пити воду або чай. Однак не намагайтеся за раз випити всю денну норму (для дорослої людини вона становить два літри), це, навпаки, розтягує шлунок.
2
Обманіть ваш організм. Купіть невелику плоску тарілку. Будь-яка порція їжі в ній виглядатиме величезною. Ріжте їжу на маленькі шматочки, так буде здаватися, що її большеЕшьте, не поспішаючи, ретельно пережовуючи їжу. Це дозволить насититися набагато меншим кількість їжі.
3
Обов'язково введіть в ваш раціон свіжі овочі, фрукти, а також продукти, до складу яких входять складні вуглеводи. Різноманітні каші, а також макарони твердих сортів надовго притупляють почуття голоду, а також дають організму масу енергії.
Зверніть увагу
Головним ворогом у боротьбі за приручення апетиту є надмірно солона або перчене їжа. Пам'ятайте, що вона значно посилює апетит.
Корисна порада
Спробуйте харчуватися часто, але набагато зменшіть порції. В середньому прийоми їжі можна здійснювати раз на три з половиною чи чотири години. Заведіть щоденник харчування. Кожен день чесно заповнюйте його. Не зайвим буде і планувати в ньому ваш раціон.