Як друкувати в microsoft word.

Уявіть собі ситуацію: вам дали термінове завдання - надрукувати оголошення про концерт, який відбудеться сьогодні ввечері, тобто через 3 години. Часу малювати плакат від руки немає. Найпростіше напечать оголошення в Word.
Вам знадобиться
  • Microsoft Word, комп'ютер, принтер, комп'ютер
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Word. Увійдіть у вкладку "Формат", потім "Гарніци і заливка". У вкладці "Кордон" виберіть із запропонованих варіантів відповідний вам дизайн, виберіть колір заливки, тип рамки налаштуйте за допомогою вкладки "Сторінка".
2
Надрукуйте текст оголошення, розподіляючи його всередині рамки, яку ви створили. Керуйте розміром і кольором шрифту за допомогою вкладок "Шрифт", і колірної розтяжки. Потім тисніть "Файл", далі - "Друк". Оголошення готово.
Зверніть увагу
З обережністю використовуйте кольорові картинки. Не всі принтери адекватно передають кольору, тому зображення може вийти не таким, як ви очікуєте.
Корисна порада
Вставте в ваше оголошення зображення з буфера обміну. Для цього виберіть "Вставка", "Малюнок". Якщо у вас є картинка, яку ви, наприклад, скачали з інтернету і хочете вставити, вибирайте "З файлу" і вкажіть папку, якій картинка лежить. Якщо хочете використовувати картинки Microsoft, тисніть "Картинки".