Як перестати працювати.

Ніцше писав: "Той, хто не може розташовувати двома третинами дня особисто для себе, повинен бути названий рабом". Стандартна система мислення дивиться на поняття "робота" як на місце, куди людина повинна приходити щодня і проводити там більшу частину свого дня, а значить, і життя. І тільки таким чином він зможе прогодувати себе, свою родину і взагалі вести гідне існування. Виникає просте питання - а з чого ви це взяли?
Вам знадобиться
  • Уміння робити що-небудь добре, з любов'ю. Сміливість, рішучість. Інтернет.
Інструкція
1
Замініть у своїй свідомості словосполучення "моя робота" на "моя справа", і все відразу стане на свої місця. "Робота" - це щось споріднене по кореня зі словом "рабство", слово "справа", навпаки, має більш позитивний, серйозний відтінок. У вас є хобі? Подумайте, як стати в своєму хобі професіоналом, тобто тим, кому платять гроші за те, що він робить. Якщо ви любите і вмієте грати на гітарі - наберіть групу учнів або влаштуйтеся музикантом в нічний клуб, грайте в парку, на вулицях. Це набагато краще, ніж вбивати свій час в офісі за ненависної роботою.
2
переїдьте в заміський будинок. Вам не доведеться витрачатися на транспорт і купувати продукти за завищеними цінами. Ще краще, якщо заведете корову, птахів, город. Також можна зайнятися розведенням бджіл, кроликів, овечок та іншої живності. Станьте ближче до природи - вона сама дасть вам все необхідне для життя.
3
Відкрийте свою справу - кафе, магазин, будівельну фірму, туристичне агентство і т.д. Спочатку доведеться попрацювати, але з часом, якщо ви знайдете надійних заступників і сформуєте хорошу команду, то зможете довірити управління бізнесом своїм людям, а самі просто будете отримувати прибуток.
Зверніть увагу
Часто на сайтах, де розміщують вакансії зустрічаються оголошення, залишені шахраями. Не платите за будь-які послуги, пов'язані з влаштуванням на роботу (робочу форму, мед.коміссію, контакти работадателя) перш, ніж убедітесьв чесності компанії, яка вас наймає.
Корисна порада
Знайдіть через інтернет віддалену роботу. Можна писати тексти, фотографувати, знімати відео ролики, поширювати інформацію, продавати різні товари та т.д.
За словами психологів, вина - руйнівне почуття. Та й ті, хто його випробовував, знають, що в цьому мало приємного. Однак позбутися почуття провини буває непросто.
Інструкція
1
З одного боку, вина - почуття в чомусь позитивне, оскільки свідчить про те, що у людини є совість і він не повний егоїст. Однак емоції повинні бути ефективними. Так, якщо через вас іншій людині було завдано якоїсь шкоди і вас мучить усвідомлення цього, подумайте, як ви можете це виправити, компенсувати. Зробіть це якомога швидше. Якщо виправити нічого не можна, хоча б щиро попросіть вибачення - швидше за все, після цього вам стане легше.
2
Звичайно, бувають випадки, коли збиток був нанесений дуже великий, і тоді одного вибачення мало, людина не прощає, а винуватий продовжує мучитися роками. Якщо ви якось сильно нашкодили іншому і виправити це не в ваших силах, ви можете призначити ціну для самого себе - наприклад, протягом року займатися благодійністю, допомагати комусь. Це допоможе вам спокутувати провину хоча б у своїх власних очах.
3
Також усвідомте, що вина сама по собі - деструктивне і неефективне почуття. Вона змушує людину страждати, знову і знову прокручувати в голові думки про те, який він поганий, і в кінцевому підсумку може сильно впасти самооцінка. В гірших випадках людина спивається або деградує іншими способами, тим самим несвідомо як би караючи себе. Часом необхідно сказати собі: що було, те було, я отримав (-ла) свій досвід, витягнув (-ла) уроки і готовий (-а) жити далі, я прощаю себе і відпускаю минуле.
4
Почуття провини може бути необґрунтованим. Наприклад, дорослий син (або дочка) з'їжджає від сильно прив'язаною до нього матері або батька, щоб жити самостійним життям, але відчуває себе винним. В цьому випадку достатньо проаналізувати ситуацію і визнати, що це нормально, що він не перестав любити своїх батьків і може далі спілкуватися з ними і піклуватися про них. Те ж стосується молодої матері, яка не може приділити собі навіть трохи вільного часу з почуття провини перед дитиною, вважаючи, що зобов'язана присвячувати йому всю себе без залишку. В майбутньому це виллється в негатив і для дитини, т.к. мати буде нагадувати йому потім про свою жертву і вимагати відповідних жертв. Тому важливо зрозуміти, що турбота про себе і своїх інтересах нормальна, а звинувачувати себе за це нерозумно.
5
Часом почуття провини стає хронічним і виникає з заниженої самооцінки людини. Він постійно знаходить щось нове, за що може бути винуватим перед людьми. Люди це відчувають і неусвідомлено починають поводитися відповідно. Так, чоловік може почати чіплятися до своєї зайво «совісною» дружині, критикувати її страви, підозрювати в зраді, лаяти за спілкування з подругами, тобто знаходити в ній недоліки, адже вона сама транслює йому, що недосконала.
6
Важливо позбавлятися від зайвого перфекціонізму. Перфекціоніст розуміє, що досконалості не буває і йому ніколи не досягти свого ідеалу, і це гризе його день у день, змушуючи відчувати провину перед собою та іншими. Якщо ж він чесно скаже собі, що він звичайна людина зі своїми достоїнствами і недоліками і не зобов'язаний бути ідеальним, то це автоматично зніме підвищені вимоги оточення до нього, а по-друге, сам він почне концентруватися більше на своїх перевагах, ніж на недоліках. Це не означає, що потрібно перестати працювати над собою і прагнути кращого.