Як зробити знімок монітора.

Часто, спілкуючись в мережі, в форумах або блогах, ви можете зіткнутися з вимогою підтвердити сказане і викласти скріншот - знімок монітора, що підтверджує інформацію, побачену вами на екрані в даний момент. Ні, це не означає, що раз у вас немає фотоапарата під рукою, ви не зможете зробити знімок монітора. Для цього існують інші способи.
Інструкція
1
Знімок монітора можна зробити легким натисканням одного пальця на чарівну клавішу PrtScR (Print Screen), яка, як правило, розташована в правій частині клавіатури в верхньому ряду клавіш або поруч з цифрової клавіатури. Після цього все, що в цей момент було зображено на екрані вашого монітора, у вигляді точкового зображення скопійоване в пам'ять вашого комп'ютера.
2
Тепер ваше завдання - витягти це зображення і записати і зберегти його. В цьому теж немає нічого складного, оскільки для цього можна скористатися будь-яким графічним редактором. Простий такий редактор - Paint вбудований в систему Windows і ви завжди можете знайти його у списку стандартних задач в меню «Пуск».
3
Відкрийте редактор, створіть файл і вибравши в головному меню «Правка», виконайте команду «Вставити». Знімок екрана з'явиться як зображення, яке ви завжди можете зберегти, задавши його формат - * .bmp, *.gif", *.jpg" або будь-який інший.
4
В тому випадку, якщо вам необхідно зробити фотографію тільки активного вікна, то щоб потім не видаляти його «фотографію» з знімка всього екрану, скористайтеся комбінацією клавіш Alt + PrtScr. В графічний редактор картинку можна помістити описаним вище способом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tX5tvAHo1Ac
Корисна порада
Існує безліч спеціальних програм, що дозволяють робити знімки екрану монітора і проводити їх первинну обробку. Вони зазвичай використовуються для фотографування схем, таблиць, текстів. В них реалізована можливість вибору потрібної області безпосередньо на екрані монітора, записи «відео фільму» про те, що відбувається на екрані і багато іншого.
Фото з монітора називається скріншотом. Скріншоти дуже корисні, якщо використовувати їх в якості ілюстрацій до інструкціям, або якщо контент, відображений на скріншоті, пізніше був видалений. Зробити фото з монітора можна як стандартними засобами операційної системи, так і стороннім софтом.
Інструкція
1
Для створення скріншотів на клавіатурі комп'ютера передбачена спеціальна кнопка, звана PrintScreen. Ця кнопка, як правило, розташовується зліва від клавіші F12. Для того щоб зробити скріншот екрану, необхідно просто натиснути цю кнопку, і зображення поміститься в буфер обмін операційної системи. На ноутбуках дана клавіша зазвичай має дві функції, і функція скриншота активується тільки в поєднанні з функціональною клавішею Fn. А якщо необхідно зробити скріншот не всього екрану, а окремого вікна, то при натисканні PrtSc (або поєднання Fn + PrtSc) вам буде потрібно натиснути також клавішу Alt.
2
Після приміщення фото з монітора в буфер обміну запустіть будь графічний редактор (Photoshop, Paint) і створіть в ньому новий файл. Після створення нового файлу натисніть послідовно команди «Правка» - «Вставити», або поєднання клавіш Ctrl + V. Виберіть, як слід вставити скріншот - як новий шар або як нове зображення. Після цього натисніть «Файл» - «Зберегти як ..." і збережіть фото з монітора в необхідному форматі і якості. Отримане зображення можна відкривати на комп'ютері як звичайне фото, завантажувати його в інтернет, тобто робити все, що можна робити з звичайними зображеннями.
3
Скріншоти також можна створювати за допомогою різноманітних програм, в тому числі і безкоштовних (наприклад SnapaShot). Такого роду програми, крім створення скріншотів, можуть виконувати завдання за найпростішим редагуванню отриманих зображень. Скріншоти веб-сторінок зручно робити за допомогою спеціальних розширень для браузерів, які також мають можливість редагування прямо у вікні веб-оглядача. Деякі програми дозволяють захоплювати навіть анимированное вміст веб-сторінок або екрану монітора.