Як відключити спливаюче вікно. Як заблокувати незапитуваної вікна.

Реклама в інтернеті буває не менш нав'язлива, ніж в теле/ радіо ефірі. Одна з крайнощів не надто сумлінних інтернет-рекламістів - небажані спливаючі вікна, без попиту вилазять на передній план, або ховаються за відкритою нами сторінкою. Але на відміну від телебачення і радіомовлення, в інтернеті у нас є можливість хоча б спробувати позбутися від крайніх проявів рекламного свавілля. І як, чи не дивно, тут у нас виявляються досить потужні союзники - виробники браузерів!
Інструкція
1
Першим з популярних браузерів, що надав можливість блокувати незапитуваної вікна, був Opera, c нього і почнемо. В останній версії браузера відповідні налаштування знаходяться в головному меню, в підрозділі «Швидкі настройки» розділу «Настройки». Пропонується чотири варіанти: два радикальних (дозволити все/все заборонити) і два більш гнучких - відкривати спливаючі вікна у фоновому режимі і не відкривати вікна, якщо вони не були запитані користувачем.
2
Крім цього, є можливості більш тонкої настройки відсікання непотрібної реклами. Якщо клацнути правою кнопкою на вільному місці сторінки якогось сайту і вибрати в меню пункт «Настройки для сайта», то з'явиться вікно , в якому можна задати персональні настройки відображення саме цього сайту. Зараз нас цікавить вкладка «Основні», де у випадаючому списку можна вибрати з тих же трьох варіантів вказівку браузеру як слід чинити зі спливаючими вікнами саме цього сайту.
3
Є й інші ще більш тонкі налаштування фільтрації вмісту HTML-сторінок. Їх можна знайти на вкладці «Скрипти», але такі настройки вже вимагає деякого уявлення про будову сторінок, мовах HTML і JavaScript.
4
У браузері Mozilla FireFox шлях до налаштування, що включає опцію блокування спливаючих вікон, лежить через розділ «Інструменти» у верхньому меню. У ньому потрібно вибрати пункт "Налаштування", щоб відкрилося вікно налаштувань, в якому нас цікавить вкладка «Вміст». На ній слід поставити галочку навпроти напису "Блокувати спливаючі вікна". А додати або прибрати який-небудь сайт в список винятків з цього правила можна, натиснувши кнопку «Винятки».
5
У браузері Internet Explorer пункт, що включає блокування спливаючих вікон, знаходиться в розділі «Сервіс» верхнього меню. Тут же знаходиться пункт, що відкриває вікно «Параметри блокування спливаючих вікон». У ньому крім редагування списку сайтів-винятків із загального правила можна задати один з трьох рівнів фільтрації спливаючих вікон. Тут вдобавок є можливість вмикати/вимикати звукове та текстове оповіщення про кожного заблокованому вікні.
6
Є інший шлях до цієї настройці - в розділі «Сервіс» верхнього меню треба клацнути пункт «Властивості оглядача». У вікні, на вкладці «Конфіденційність» треба поставити галочку напроти пункту «Включити блокування спливаючих вікон». Тут же кнопкою «Параметри» можна відкрити діалогове вікно «Параметри блокування спливаючих вікон».
7
На жаль, боротьба зі спливаючими вікнами розвивається за тим же сценарієм, що й боротьба з інтернет-вірусами. Тобто коли знайдений спосіб боротьби з вірусами, які використовують одну технологію, вірусостроітелі виробляють іншу. А тут цей процес ускладнений тим, що спливаючі вікна використовують не тільки на шкоду, а й для зручності користувачів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xdb5TbtqwOE
Зверніть увагу
Щоб заблокувати спливаючі вікна в Mozilla Firefox виберіть меню «Інструменти» - «Налаштування» - «Вміст». Встановіть галочку напроти пункту «Блокувати спливаючі вікна». При бажанні ви можете додати в список виключень адреси сайтів, що не завантажують непристойні картинки, і яким ви довіряєте.
Корисна порада
Даний вбудований блокіратор закриває спливаючі вікна з рекламою, в той час як ви переглядаєте Інтернет. Webroot Pop-Up Washer Pop-Up Washer зупиняє дратівливу рекламу, яку не можуть заблокувати інші програми блокування спливаючих вікон, таку рекламу, яка з'являється при наведенні мишею, затриману рекламу і масові спливаючі вікна. ...