Як підвести газ.

В даний час все більше уваги приділяється газифікації в багатьох селищах і приватних будинках. Адже ми вже не уявляємо своє життя без сучасних газових плит або без опалення будинку за допомогою газу. Звичайно ж, бажано проводити газ ще до початку будівництва будинку або хоча б під час цього процесу, але можливий варіант підведення газу вже до готового житлового будинку. Сам процес газифікації досить трудомісткий і займає багато часу.
Інструкція
1
Отримайте дозвіл на підключення до газової магістралі, яке видає місцева газопостачальна організація (Міськгаз), це і буде свого роду гарантією на безперебійну подачу газу в ваш дім. Надайте всі необхідні документи для отримання дозволу, такі, як документи, що підтверджують ваше право на володіння будинком і земельною ділянкою, а так же ксерокопії свідоцтва про право власності на будинок, або державний акт на земельну ділянку, на якій буде згодом проводитися будівництво будинку. Також прикладіть ситуаційний план, який вам може видати районна архітектурна організація.
2
Визначте для себе, який газовий котел або інше обладнання ви плануєте використовувати в своєму доме.Проверьте, до якої магістралі ви будете під'єднані, якщо ж вона знаходиться дуже далеко від вашого будинку, то вам необхідно знайти хоча б двох-трьох сусідів, бажаючих газифікувати свої будинки, інакше газифікація вашого будинку обійдеться для вас занадто дорого.Закажіте проект розподільного газопроводу.
3
Зверніться в Міськгаз для підготовки проектно-технічної документації, після чого представник проектувальника зробить необхідні заміри на вашому участке.Согласуйте з ним всі дані ваших газових приладів, такі, як потужність, марка і, найголовніше, місця розташування цих приладів .Проверьте наявність ліцензії у компанії, яка проводить проектування газопроводу для вашої ділянки.
4
Укладіть договір з обраної вами монтажної компанією, в якій будуть обумовлені не тільки терміни здачі об'єкта, а й оплата за виконані роботи.
5
Підпишіть договір на поставку газу з місцевою газопостачальної організаціей.После того, як все вже зроблено, не забувайте перевіряти кожні три роки своє газове обладнання. У разі, коли ділянка підключення знаходиться в приватних руках, наприклад, сусіди вели вуличну газову мережу за свої кошти, вам необхідно буде заплатити сусідам зазначену ними суму, щоб підключитися до цієї мережі.