Як відкрити порт 80. Як розблокувати порт 80.

За допомогою сучасних технологій можна швидко і просто встановити і налаштувати web-сервер на своєму комп'ютері. А використовуючи сучасні CMS, функціонуючі під керуванням цього сервера, можна створити web-сайт всього за кілька хвилин. Правда, доступ до даного сайту буде можливий тільки з комп'ютера, на якому він розташований. Необхідно відкрити порт 80 для того, щоб дати можливість користувачам своєї локальної мережі, або навіть користувачам інтернету переглядати сторінки такого сайту.
Вам знадобиться
  • Можливість авторизації в Windows з обліковим записом "Адміністратор".
Інструкція
1
Відкрийте панель управління Windows. Для цього в меню "Пуск" виберіть пункт "Налаштування", а в розпочатому після цього меню, пункт "Панель управління".
2
Відкрийте папку "Мережеві підключення". Знайдіть в панелі управління пункт "Мережеві підключення" і двічі клікніть по ньому мишею.
3
Відобразите діалог властивостей підключення. У вікні "Мережеві підключення" виберіть ярлик підключення. Клікніть по ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Папка "Мережеві підключення" може містити декілька підключень. Деякі з них можуть бути активні, а деякі відключені. Для того, щоб відкрити порт 80, достатньо буде зробити наступні дії один раз, вибравши один ярлик підключення.
4
Відкрийте діалог управління брандмауером Windows. В діалозі властивостей підключення переключіться на вкладку "Додатково". Натисніть кнопку "Параметри".
5
Відкрийте список виключень брандмауера. Для цього перейдіть на вкладку "Винятки" в діалозі управління.
6
Відкрийте порт 80. Натисніть на кнопку "Додати порт ...". Вона розташована під списком винятків брандмауера. Відобразитися діалог "Додавання порту". В поле "Ім'я" діалогу введіть назву винятку. Надалі воно буде відображатися в списку виключень брандмауера. В поле "Номер порту" введіть цифру 80. Натисніть кнопку "OK" в діалозі "Додавання порту". Натисніть кнопку "OK" в діалозі "Брандмауер Windows".
Зверніть увагу
Не додавайте виключення брандмауера Windows, якщо не впевнені в необхідності цього кроку. Деякі винятки можуть створювати загрозу безпеці Вашого комп'ютера.
Корисна порада
Якщо в системному лотку відображений значок існуючого підключення, можна відкрити папку "Мережеві підключення", клацнувши по ньому правою кнопкою і вибравши пункт "Відкрити папку 'Мережеві підключення'".