Як перестати гаркавити. у немовляти на голові шкіра облазіет.

Багато батьків помилково вважають, що деякі порушення мови у дитини можуть пройти з віком. Звичайно, іноді таке відбувається, але найчастіше потрібна допомога фахівця для усунення дефектів мовлення. Якщо доросла людина вирішив виправити картавость, то це цілком реально, тільки потрібна досить велика сила волі і величезне терпіння. У дорослої мовний апарат вже звик вимовляти звук неправильно, але якщо дуже постаратися, то все вийде. Робіть щодня наступні вправи:
Вам знадобиться
  • напористість.
Інструкція
1
Протягом 1-2 хвилин повільно проговорюйте три звуку ДЕ ТЕ ЛЕ без зупинок: ДЕ ТЕ ЛЕ ДЕ ТЕ ЛЕ ... Потім прискорюйте темп і промовляйте ті ж звуки все швидше і швидше протягом 5-6 хвилин. Зверніть увагу на вимову звуку ЛЕ, запам'ятайте, що кінчик язика при цьому повинен опинятися на горбках, розташованих над верхніми зубами. У Вас потроху вже повинен виходити звук «Р».
2
Тепер починайте проговорювати трохи змінені звуки: ДЕ ТЕ ДЕ. При цьому перший звук ДЕ говорите, так, як звикли його говорити, а другий ДЕ намагайтеся вимовляти так, щоб кінчик язика опинився на горбках над верхніми зубами. Так цей звук вимовляють англічане.Начінайте повільно і без зупинок вимовляти звуки ДЕ ДЕ ТЕ ДЕ ДЕ ТЕ ДЕ ДЕ ТЕ ... протягом 5-7 хвилин.
3
Потім прискорюйте темп, поки не почуєте і не відчуєте чіткий, справжній звук «Р». Після цього вимовляєте по 10 раз такі слова: дротики, дрота, ДРОФА, дробляться, ДРОССЕЛЬ, ДРОВА, ТРЕМТІННЯ, тромб, ТРОЛЬ, ТОЛЛЕЙБУС, тросс, ВЕДРО, СТЕГНО, хитро, МЕТРО, мудро.
4
Після того, як проговорили попередні слова, проговорюйте наступні слова: СТРОЙКА, ТРАМВАЙ, СТРИЖКА, стружку, трійка, ВЕСЕЛКА, РАДІСТЬ, СТРАХ, вимовляла, ПРАВИЛЬНО, РОЗБІЙНИК, розрядження, тархун, борозен, БОРТ, ПРИВІТ, СТАРТ , СОРТ, ВОРОЖНЕЧА, сморід, брехав ... Повторюйте зазначені вправи для постановки звуку систематично, щодня по 3 рази на день: вранці, вдень і ввечері. Тільки тоді ви досягнете бажаного результату через деякий час - перестанете гаркавити. Залежно від інтенсивності і систематичності занять, а також від тяжкості мовних порушень, це може зайняти від пари місяців до року і більше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zHvN6uzonlM
Зверніть увагу
Спробуйте закинути голову, як ніби ви горло полоскати спочатку з водою потім без води. Становище мови однакове. І Картавьте на здоров'я!
Корисна порада
Сьогодні ситуація не змінилася, в нашій країні гаркавити немає необхідності. А ось французам це дуже навіть потрібно. Тому любителі французької мови намагаються цьому навчитися. Це необхідно для того, щоб правильно вимовити деякі французькі слова. Існують вправи допомагають, як навчитися гаркавити.