Як визначити свій ип.

Кожен комп'ютер, підключений до інтернету, має свій власний унікальний ідентифікатор - IP-адреса (Internet Protocol Address). Іноді буває необхідно знати IP з тим, щоб однозначно ідентифікувати себе, або навпаки - приховати цю ознаку ідентифікації. Розглянемо, як простіше визначити свій IP-адресу.
Інструкція
1
Ця адреса має вигляд ХХХ.ХХХ.ХХХ.ХХХ - чотири трёхразрядних числа, розділених крапкою. Якщо ваш комп'ютер входить в локальну мережу, то скоріше за все, він підключається до інтернету через загальний для декількох комп'ютерів сервер, до якого підключений модем або роутер. Сервер в таких мережах має два IP адреси: внутрішній (192.168.ХХХ.ХХХ - перша пара чисел завжди має ці значення) і зовнішній (ХХХ.ХХХ.ХХХ.ХХХ). Внутрішній IP-адресу такого сервера є для комп'ютерів мережі шлюзом для виходу в інтернет, а зовнішній IP-адресу присвоюється серверу провайдером. Саме цей зовнішній адресу і буде тим IP, які бачать сайти і будь-які інші ресурси, які ви відвідуєте. Якщо ви підключені через локальну мережу, то без доступу до локального сервера, або модему або роутера, побачити свій IP не звертаючи до допомоги якого-небудь інтернет-ресурсу не вдасться. Але сайт, який з ходу викладе все про вашому браузері, його інтернет-з'єднанні та місцезнаходження, довго шукати не доведеться. Цю нескладну для веб-серверів послугу вам зовсім безкоштовно готова надати маса інтернет-ресурсів. Декілька з них:http://www.ip-1.ru/http://2ip.ru/http://www.ip-adress.com/http://whatismyipaddress.com/http://www.find-ip-address.org/http://www.ipchicken.com/http://smart-ip.net/http://www.yoip.ru/http://checkmyip.com/http://my-i-p.com/http://www.ipaddressworld.com/Надо пам'ятати, що більшість інтернет-користувачів мають динамічні IP-адреси. Тобто кожному своєму клієнтові, що входить в мережу, провайдер привласнює будь-який вільний на цей момент IP-адресу. Це означає, що з кожним новим заходом в мережу вашу адресу може змінюватися. Якщо, звичайно, ви не оплатили інтернет-провайдеру послугу надання статичного IP-адреси.
2
Якщо ж ваш комп'ютер сам собі сервер і не входить ні в яку локальну мережу, то побачити свій IP-адресу можна і не звертаючись до допомоги будь-яких сайтів. Отримати найбільш повний звіт про всі подробиці Інтернет-соедінеія можна через утиліту ipconfig. Щоб запустити її треба натиснути WIN + R, надрукувати cmd, натиснути Enter і у вікні терміналу надрукувати ipconfig/all.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oMBZe_X9s6I