Як набирати формули.

Іноді буває необхідно скласти документ більш складний, ніж простий текст. Наприклад, виникає необхідність вставляти в нього графіки, формули , діаграми і т.д. Розглянемо по можливості найбільш простий спосіб вставити формули в поширеному текстовому редакторі Microsoft Word.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word 2007 або 2003
Інструкція
1
У версії Office 2007 дістатися до пункту меню, що відповідає за роботу з формулами, можна через розділ «Вставка» головного меню. У самому правому блоці «стрічки» (чомусь так в російській релізі названа панель доступу до інструментів редактора) нас цікавить кнопка з списком, що випадає. Помилитися з кнопкою важко, бо на ній так і написано - «Формула». Можна натиснути на кнопку або вибрати одну з формул списку, що випадає - в обох випадках на «стрічці» відкриється панель інструментів редактора формул - «Конструктор».
2
За допомогою інструментів Конструктора відредагувати формулу не складе великої праці. А щоб не відтворювати часто використовувані формули щоразу заново, є можливість додати свої формули список, існуючий за замовчуванням. Для цього слід виділити в тексті потрібну формулу, відкрити випадаючий список, прив'язаний до кнопки «Формула» розділу «Вставка» і клацнути напис «Зберегти виділений фрагмент в колекцію формул»
3
У більш ранніх версіях Word можливість роботи з формулами була реалізована через додатковий компонент - Equation editor («Редактор формул»). Він не встановлювався за замовчуванням при установці офісного пакета, тому якщо ви не можете знайти такого компонента в своєму Office Word 2003, то вам слід встановити його додатково. Equation editor мав схожий набір інструментів і функціонал, але був трохи менш зручний у використанні. Щоб отримати можливість використовувати редактор формул в Word 2003 треба спочатку створити посилання на нього на панелі меню. Для цього в розділі «Сервіс» треба вибрати пункт "Налаштування", потім на вкладці «Команди» у списку «Категорії» вибирати пункт «Вставка», а потім у правому вікні знайти «Редактор формул» і перетягнути його лівою кнопкою миші на вільне від кнопок місце в верхньому меню програми.