Як бути сильною особистістю.

Сильна особистість володіє внутрішньою стійкістю і душевної гармонією, і це якість допомагає людині в житті набагато більшою мірою, ніж накачані м'язи. Володіючи силою духу, людина щаслива і впевнений в собі, може подолати будь-які перешкоди і здатний згорнути гори. Точно так само, як мускулатура, свідомість піддається тренуванням. І якщо на даний момент ви поки не являєтесь сильної особистістю , приклавши достатню кількість зусиль, ви можете нею стати.
Інструкція
1
Для початку, навчитеся дивитися в очі своєму страху. У сучасному світі стресів чоловік кожен день стикається з тією чи іншою тривожною ситуацією. Але не можна дозволяти страху бути сильніше вас. Навчіться прямо дивитися йому в обличчя і розбиратися в його причинах. Уявіть все найгірше, що може статися, і уявіть, що це вже сталося. Прийміть це погане. Вам доведеться пережити неприємні відчуття, але зате потім страх не матиме над вами влади.
2
Не шкодуйте себе. Жалість до себе, образи на оточуючих, претензії з розряду «все мені повинні» - доля слабких особистостей. Ці почуття забирають у вас енергію, налаштовують на негативні думки, змушують почувати себе слабким невдахою. Згадайте всі образи, які до цих пір живі в вашій душі, переживіть заново травматичну вас ситуацію і вибачте людей, що образили вас. В той момент, коли ви будете робити це, ви фізично відчуєте, що стаєте сильніше.
3
Живіть сьогоднішнім днем. Багато людей живуть спогадами, і немає ніякої різниці, які це спогади - хороші чи погані. Коли ви живете в минулому, ви не живете в сьогоденні. Нав'язливі спогади про минуле позбавляють вас сил. Усвідомте, що минуле вже пішло і ніколи не повториться. А в майбутньому вас чекає радість і щастя, варто вам тільки повірити в це.
4
Женіть від себе погані думки. Спосіб мислення - це теж звичка, і багато людей звикли жити, бачачи в усьому виключно погане. Навчіться бачити у всіх подіях вашого життя хоч краплю хорошого. Не забувайте шукати в усьому, що відбувається з вами, позитиви, і одного разу ви побачите, що просто не можете мислити інакше.
5
Допомагайте людям. Сильні люди завжди готові поділитися з оточуючими своєю внутрішньою силою, в той час як слабкі особистості звикли думати виключно про себе. Однак пам'ятайте при цьому, що допомога повинна бути не на шкоду собі і власним інтересам.