Як пити протеїновий коктейль. протеїнові коктейлі на сніданок.

Спортсменам-бодібілдерам і тим, хто займається в тренажерному залі, формуючи за допомогою фізичних вправ свою фігуру, для збільшення м'язової маси потрібні білки. Їх можна отримати разом із звичайною їжею, а можна у вигляді протеїнових коктейлів, в якому вони містяться у високій концентрації. Як і всяку біодобавку, для досягнення максимального ефекту пити протеїновий коктейль потрібно правильно.
Інструкція
1
Протеїнові коктейлі продаються готові - у вигляді напою або порошку, а також готуються в домашніх умовах їх продуктів з високим вмістом білка - молока, яєць, сушених грибів, шоколаду та т.п. Порошкоподібні коктейлі для збільшення концентрації білка також розводять знежиреним коров'ячим молоком і йогуртом.
2
Для збільшення м'язової маси організму достатньо 2 г білка на 1 кг ваги тіла щодня, з цього розрахунку і виходять, роблячи коктейль . Для його приготування суміші з різними складами, передбаченими в рецептурі, готують в блендері.
3
Пити протеїновий коктейль потрібно теплим, але не гарячим, нагрітим до 30-35оС - в такому вигляді він засвоюється найкраще. Бувалі спортсмени радять випивати келих коктейлю не кваплячись, смакуючи кожен ковток і отримуючи задоволення, уявляючи, як білок всмоктується м'язами і зміцнює їх.
4
Основні правила прийому: випивати коктейль потрібно за півгодини до початку тренування і через півгодини після її завершення. Перед тренуванням не можна їсти жирну і важку їжу. І пам'ятайте, що основні прийоми їжі протеїновий коктейль не замінює, тому сніданок, обід і вечерю проходять в звичайному режимі.
5
У готові протеїнові коктейлі включається широкий полівітамінний комплекс з мінеральними солями, це допомагає відшкодувати втрату організмом солей калію і натрію, які виходять з потом під час тренування. В них також містяться жири, вуглеводи і фруктоза. Такі коктейлі незамінні для тих, хто тренується більше 3-х годин щоденно або займається силовими видами спору - важкою атлетикою, гірським туризмом.
6
Людям, страждаючим від зайвої ваги або цукрового діабету протеїнові коктейлі пити не можна. Входить до їх складу сечова кислота має протипоказання для тих, у кого спадкова схильність до утворення каменів у сечовому міхурі і подагрі. Приймайте коктейлі під наглядом тренера і не нашкодите своєму здоров'ю!