Як оновити програмне забезпечення.

Деякі програми через строк давності можуть бути першопричиною конфліктів/помилок в операційній системі (часто з іншими програмами). А якщо довгий час не оновлювати антивірус, то є ймовірність, що його ефективність буде стояти під великим питанням. Відповідно, оновлювати програмне забезпечення , в особливості яким ви часто користуєтеся, просто необхідно.
Інструкція
1
Найпростіше, для коректної роботи, оновлювати програмне забезпечення , встановлюючи автоматичне оновлення в кожній окремій програмі, зокрема: антивірусі, операційній системі. Якщо, з якоїсь причини, ви не можете оновлювати автоматично, то окремо завантажуйте і оновлюйте за допомогою спеціальної установки.
2
Якщо у вас встановлена досить-таки стара програма, і на неї вже давно немає ніяких оновлень, то, швидше за все, вся справа в тому, що це просто застаріла версія і оновити її можна тільки одним способом: видалити нинішню версію і встановити нову, на яку доступні оновлення.
3
Зовсім не обов'язково заново встановлювати нові версії на програми, де все ще доступні оновлення. Приміром, Windows XP все ще підтримується і оновлюється, незважаючи на те, що вже давно існують більш нові версії операційної системи від Microsoft (Windows Vista і Windows 7).
4
Стандартні та повсякденні програми, оновлюються за бажанням користувача. Такі, наприклад, як Winamp, Microsoft Office, Photoshop і т.д. Можна, в принципі, користуватися і старими версіями, але оновлення збільшить можливості програми.
5
Для зручності можна встановити собі додаток IObit Security 360. Після перевірки, програма аналізує ваше встановлене програмне забезпечення і видає список того, що необхідно оновити. Для зручності користувача, в разі підтвердження, можна все встановити через неї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4aAijORF39s