Як зареєструвати iTunes.

iTunes Gift Card розроблений для того щоб отримати свій рахунок на акаунті в інтернет-магазині iTunes. У магазині можна знайти все необхідне для покупки різного контенту для iPod - картинки, програмне забезпечення і, звичайно ж, улюблену музику. Картки iTunes створені спеціально для акаунтів iTunes Store в Америці, але даний нюанс можна легко вирішити.

Отже, щоб зареєструвати iTunes і активувати отриману картку, потрібно виконати певну послідовність дій:

 1. Необхідно відкрити програму iTunes, встановлену на вашому ПК, і перейти в iTunes Store. Слід точно перевірити, що ви зайшли саме в розділ американського магазину, в нижній частині сторінки.
 2. Потім в правій верхній частині випав меню потрібно натиснути кнопку Reedem.
 3. У меню, вводиться спеціальний код Gift Card і натискається кнопка Reedem :
 4. Тепер вам необхідно заповнити ваші параметри з аккаунта, якщо ви його не завели, переходимо до кроку створення аккаунта, натискаючи кнопку Сreate Account в меню.
 5. Далі погоджуємося з пропонованим ліцензійною угодою і відзначаємо згоду галочкою. Варто звернути увагу, на що необхідно спочатку повністю перегорнути угоду, а потім вже відзнач його галочкою.
 6. після підтвердження угоди відкривається форма для заповнення вашої персональної інформації. Форма включає заповнення полів з адресою електронної пошти, контрольним питанням і датою вашого народження.
 7. Переходимо до наступного етапу. У новому вікні необхідно вибрати спосіб оплати - None.
 8. Потім вказується повне ім'я і який-небудь адресу.
 9. Потім записується місце розташування в США. Приміром, можна вказати будь-який довільний адресу: штат - NYC, місто: New York City, ZIP code: 07063. У рядку телефону можна вказати будь семизначний номер.
 10. Тепер залишилося тільки перейти в інше меню і зареєструвати iTunes:
 11. Після завершення реєстрації на адресу електронної пошти, записаний при заповненні персональних даних, прийде лист від магазину iTunes Store, в якому потрібно активувати новий обліковий запис. Після переходу за запропонованою посиланням, iTunes запропонує зайти на ваш аккаунт під своїм логіном і паролем.
 12. Підтвердивши реєстрацію, ви зможете скористатися новим аккаунтом, на рахунку якого лежатиме деяка сума грошей.
Часто користувачі телефонів iPhone бажають отримати доступ зі свого телефону до якісної музики, ігор і відео. Найоптимальнішим варіантом є реєстрація аккаунта в плеєр iTunes.

Це дає вам безліч переваг. Ви зможете додати такі корисні можливості як отримання і пошук обкладинок цікавлять вас альбомів, пошук відсутніх або невідомих вам даних по пісні (таких як автор, рік видання, назву треку та інші), скачування різних музичних композицій безкоштовно, відеороликів, корисних програм і цікавих ігор .

 1. Для того щоб зареєструвати iPhone ви повинні мати електронну пошту, але не кожен адреса може підійти для цієї процедури, бажано закінчення пошти на com. Наприклад, yandex або GMail.
 2. Отже, почнемо реєстрацію. Вона досить проста, але для того, щоб зареєструвати iPhone з першого разу, необхідно неухильно слідувати інструкції і перечитати її кілька разів. Інакше можуть виникнути проблеми при реєстрації.
 3. Спочатку необхідно відкрити iTunes і натиснути на iTunes Store. Після того, як сторінка завантажиться, внизу сторінки міняєте країну на United States, після чого шукаєте посилання App Store і натискаєте на неї. Після цього ви повинні увійти в App Store і знайти там колонку з безкоштовними додатками. Зрозуміло, що колонка повинна бути саме з безкоштовними додатками для того, щоб ви не платили за реєстрацію та провели її безкоштовно. Вибирайте будь-яку, але тільки з безкоштовною колонки. Потім купуєте гру або програму, для цього необхідно натиснути GET APP. У розпочатому потім віконці вибираєте «створити акаунт». Після цього ви знайомитеся з ліцензією (насправді ніхто її не читає, все відразу натискають «ознайомлений»). Ставите галочку, що ви прочитали ліцензійну угоду і згодні з його пунктами. Далі потрібно ввести в з'явилося поле вашу електронну адресу, пароль, дату вашого народження і дані для відновлення пароля при його втраті (питання/відповіді). Пароль повинен містити не менше ніж вісім знаків і починатися з великої літери.
 4. Після того, як ви зареєструвалися, потрібно почекати поки прийде підтвердження активації (зазвичай 5-10 хвилин). Коли повідомлення прийшло, потрібно пройти за вказаною в ньому посиланням. Після цього вас перевіряють по реєстрації, і потім слід підключення iTunes.
 5. І ось ви зареєстровані в iTunes і можете вдосталь насолоджуватися якісною музикою, іграми, програмами і т.д.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1eUsg0epJDA