Як запустити сценарії.

З міркувань безпеки в браузерах часто буває заборонено виконання скриптів. Проте, абсолютна більшість сайтів сьогодні використовують інтерактивні можливості java-скриптів. Тому виникає необхідність змінити політику безпеки, закладену в настройках браузера, щоб отримати доступ до повного функціоналу відвідуваних сайтів. Нижче - докладні інструкції як простіше це зробити в декількох найбільш поширених типах браузерів.
Інструкція
1
У браузері Opera найкоротший шлях до налаштування, що включає виконання скриптів, лежить через «Головне меню» браузера. Навівши курсор миші на розділ «Швидкі настройки» побачимо потрібний пункт цього розділу - «Включити JavaScript". Залишилося тільки клацнути його:)
2
Є кілька довший шлях до тієї ж налаштуванні, але зате він дасть доступ до декількох додаткових налаштувань виконання скриптів в браузері. У тому ж розділі "Налаштування" «Головного меню» треба клацнути пункт «Загальні настройки ...» (або просто натиснути клавіші Ctrl + F12). У вікні "Налаштування" слід перейти на вкладку «Розширені» і вибрати пункт «Вміст» в меню зліва, а потім поставити галочку навпроти напису «Включити JavaScript". Кнопка, яка дає доступ до додаткових налаштувань виконання скриптів знаходиться поруч («Налаштувати JavaScript ...»).
3
У браузері Mozilla FireFox шлях настройки лежить через вибір в верхньому меню розділу «Інструменти», а в ньому пункту «Настройки». У вікні "Налаштування" нас цікавить вкладка «Вміст», на якій слід поставити галочку навпроти напису «Використовувати JavaScript». І тут теж є кнопка, яка дає доступ до розширених налаштувань виконання скриптів, але тут на ній напис «Додатково».
4
І, нарешті, в браузері Internet Explorer для включення скриптів треба спочатку в розділі «Сервіс» верхнього меню вибрати пункт «Властивості оглядача». У вікні, нам потрібна вкладка «Безпека», на якій потрібно клацнути кнопку «Інший». У вікні «Параметри безпеки» треба прокрутити список більше ніж наполовину вниз, щоб знайти в ньому розділ «Сценарії». У підрозділі «Активні сценарії» цього розділу потрібно відзначити пункт «Включити».